Wpis z mikrobloga

Tolulope Arotile, 24, pilot Nigerian Air Force


Uważam, że u wielu ludzi na wykopie jest głęboko zakorzeniona dyskryminacja w kierunku czarnych ludzi. Jesteśmy poddawani ciągłej ekspozycji na wiadomości ze stanów na temat kolejnych przestępstwach murzynów co wpływa na nasze uprzedzenia i tworzy stereotypy. Sprobuje odrobine to zmienić.
Od dzisiaj przez 30 dni będę wrzucał zdjęcia czarnoskórych ludzi, przeważnie młodych, którzy mieszkają w swoich państwach, rozwijają się i wykonują najróżniejsze zawody.
#30blackliveschallenge #mirkowyzwanie #oswiadczenie
P.....i - Tolulope Arotile, 24, pilot Nigerian Air Force

SPOILER

Uważam, że u w...

źródło: comment_1594899713D0nQd6Ym8TZkSPl64hfTmZ.jpg

Pobierz
  • 12
@Proxima_Centauri: Nie sądzę, żeby ktokolwiek miał problem ze względu na kolor skóry, to jakieś projekcje Antify z USA i nas nie dotyczy. Wyślij to im, bo nie sądzę, żeby zabójstwo czarnego policjanta przez BLM miało pomóc w walce z rasizmem. W dodatku nie przyjmują do wiadomości, że czarnoskórzy m.in. z Nigerii, którzy przyjeżdżają na studia lub do pracy w USA są lepiej wykształceni i sytuowani niż przeciętny Amerykanin i użalanie się
@Proxima_Centauri: Jak bez powiązania? Napisałem tylko co BLM odwaliło w Seattle i odwala dalej razem z Antifa (od 22/06/2020 oficialnie uznana za organizacje terrorystycza). To zwykli terroryści, których marzeniem jest komunistyczna utopia, wszyscy wiemy jak to się skończy.

Ja też sobie zrobię 30 day Chatangę, pod każdym twoim postem będę publikował zbrodnie jakich dopuściło się BLM i ich zwolennicy w ciągu ostatnich kilku miesięcy.
@Sztuczna_inteligencja: gówno mnie obchodzi BLM i inne dziwactwa. Człowieku wyluzuj i przestań już o tym pisać, ja chce tylko pokazać życie w Afryce, świetnych inżynierów, grafików, nauczycieli z pasją, których tam jest dużo. Którzy mimo wielu przeciwności rodzą sobie świetnie i zainspirować innych. Chce pokazać, że nie są w tym wcale gorsi tam tez znajdą się ludzi wybitni. Do jutra!