•  

Wszedłem sobie na taką stronkę chaturbate. (pierwszy raz, bo nie znałem wcześniej tej strony tylko gdzieś mi mignęła ta nazwa na mirko).

Zabrzmię jak konserwa, ale gdyby pokazać co się tam dzieje np pokoleniu naszych babć, czy prababć to by chyba wykitowały z miejsca. Widać, że granica intymności i wstydu się bardzo mocno przesunęła. Liczy się szybki i łatwy pieniądz za pokazanie cipy i fejm z tym związany. Masakra co się tam dzieje :D. W zasadzie to śmiech przez łzy, bo naprawdę mamy do czynienia z takim poluzowaniem obyczajów, że aż mnie, niebieskiego to szokuje. Niby jestem z tego nowego, młodego pokolenia - a jednak jestem daleko w tyle w kwestii mody, obyczajów i trendów. Pamiętam takie hasło "Kup mi jeansy, zrobię Ci loda", modne wśród galerianek 10-15 lat temu. Teraz poszło to dalej, bo cały świat może oglądać z prawej, z lewej, z góry, z dołu, z bliska i daleka - czego dusza zapragnie: penetrację, masturbację, fetysze wszystko w wersji "live". Taki "Big Brother" wersja 5.0.

Ciekawy jestem dokąd to zajdzie np w 2050 roku? Jeszce w latach 20/30stych XX wieku, kobiety idąc nad wodę nie mogły mieć nic odkryte, stroje szczelnie zakrywały ich ciała. Potem w 1946 roku wymyślono bikini, które tak naprawdę stało się popularne znacznie później. Czas leciał i stopniowo następowało poluźnienie obyczajów i naprawdę ciekawy jestem co będzie za te 20 lat ?

#chaturbate #seks #internet #przemyslenia #rozowepaski