Wpis z mikrobloga

@trace_error: segmnt jest widoczny. Po wczytaniu trasy, miałem 4 segmenty (po 2 te same, nie wiem czemu się zdublowały). Myślałem, że jak się zacznę zbliżać do nich to pojawi się dodatkowy ekran z segmentem i jakiś czas aktualny, czas względem rekordu itp. Nic takiego się nie pojawiło, była za to zielona linia na mapie i kwadrat czerwony z końcem segmentu, więc wiedziałem że jadę go aktualnie, ale nic o czasie nie
@szwe: zaraz, a to w garminie można mieć już segment stravy z jednoczesnym kursem? I to nie segment garmina.
Kiedyś to się wykluczało, bo garmin realizował segmenty jako krótkie kursy i było ograniczenie do jednego na raz.

Jak się dublują to spróbuj usunąc plik segmentu z urządzenia (przez pc) odznacz segment w stravie, synchro, zaznacz i ponownie synchro.
@trace_error:

zaraz, a to w garminie można mieć już segment stravy z jednoczesnym kursem?


Podobno można jak kurs jest robiony przez Stravę. Do tej pory robiłem komoota i mam wrażenie, że też miałem te zielone linie i kwadraciki, ale nie było tego dodatkowego okna podczas robienia segmentu. Teraz (po stworzeniu trasy w stravie) jest dobrze, ale w połowie bo mam listę segmentów, ale te segmenty się nie odpalają podczas ich robienia.
@Chekatomba: tam część jest ścieżką i to jest git, ruch mały więc fajnie się jedzie, ale pewnie pytasz o tę drugą część. A ta druga część jest różna, są fragmentu gdzie żałowałem, że się wepchałem bo już ostatnio tam byłem i się trochę nakląłem. Są fragmentu znośne. Potem od wioski Samborek już jest okej. Teraz jak patrzę to chyba lepiej się montować na DK44 zaraz po tym jak się skończy ścieżka
@trace_error: mam. Teraz to już chyba nie jest kwestia tego czy je wybrałem dobrze i czy są zsynchronizowane z edgem, bo to wydaje się być okej. Teraz jest pytanie czemu nie wyskoczyło okno podczas ich robienia i czemu je widać 2 razy.

A Ty masz jakie edge'a?