Wpis z mikrobloga

@JanuszKarierowicz: ja nie mówię że nie jest, ja tylko zastanawiam się nad korelacjami czasowymi i dziwnymi przypadkami...
Przypominam że p. Sławomir wyleciał z rządu za nie wpisanie do oświadczenia zegarka za 10k PLN... po 2015 odbywały się grubsze afery niz to
  • Odpowiedz
@Sabarolus: @p_z_jedenastu: czas ujawnienia na pewno nie jest przypadkiem, służby trzymają takie sprawy i używają do celów politycznych.

Ale nie można z tego powodu oskarżać służby o fałszywe oskarżenia, dopóty dopóki nie będzie wyroku lub sprawa się nie przedawni.
  • Odpowiedz
@Sabarolus: @p_z_jedenastu:
I pojawia się pytanie: dlaczego nie podczas kampanii prezydenckiej ?

Kuźwa, jest zatrzymanie w związku za korupcję a Wy patrzycie krzywym okiem na policjanta a nie złodzieja. W akcji biora też udział służby ukraińskie.. a sprawa ma charakter międzynarodowy.
  • Odpowiedz
@p_z_jedenastu: Tu nie chodzi o Kurskiego, tylko raczej o szczyt UE, z którego Vateusz może wrócić z pustymi rękami. O ile by funduszu nie było w ogóle to by się jakoś wybronili, ale jeżeli kasy nie będzie przez praworządność to TVP będzie kręciło codziennie nowe afery, byle to przykryć.
  • Odpowiedz
I pojawia się pytanie: dlaczego nie podczas kampanii prezydenckiej ?


@Vendetta0511: Nie mam najmniejszych wątpliwości, że gdyby mogli, wykorzystaliby to w kampanii prezydenckiej. Pewnie tak też celowali ale coś musialo się obsunąć.
  • Odpowiedz