Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że z tindera korzysta wiele osób z niższych warstw społecznych.

Łatwo jest tam znaleźć np. dziewczynę z socjologii, prawa, kulturoznastwa czy administracji. A prawie nie można znaleźć kobiety z medycyny. To oznacza, że przyszłe lekarki się szanują (czyli nie zakładają aplikacji takich jak tinder). A co ważne nawet jeśli znajdziesz, to często z nimi rozmowa (jeśli studiujesz prestiżowe kierunku) się po prostu klei, a rozmawiając z dziewczynami z mniej prestiżowych kierunków uświadamiasz sobie, że po prostu tracisz czas, bo po co tracić czas na takie nieuki?

#tinder #prawo #badoo #rozowepaski
#tinder
Pobierz
źródło: comment_1595232400S55MF6Oh7Ixu2US0Ymt77u.jpg

Waszym zdaniem

  • To prawda 50.4% (65)
  • Po części prawda 49.6% (64)

Oddanych głosów: 129

  • 31
@jmuhha: a co do uzalezniania spoko gadki od kierunku na jakim ktos jest, to powiem tylko, ze ja w samej swojej grupie 30 osob mam caly przekroj od debilek co nie umieja kliknac w link do mega ogarnietych, zaradnych i inteligentnych dziewczyn, a co dopiero na calej uczelni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: prawda jest taka, że szukanie partnera na tinderze to nie jest najlepszy pomysł. Fotki podkręcone. Na żywo ludzie wyglądają inaczej xd Ja to zawsze trochę jestem zaklopotany jak dziewczyna wygląda inaczej xd. Poza tym wiadomo, że wygląd jest ważny, no ale na tinderze to chyba wyznacznik. Jednak na samym wyglądzie nie oprzesz relacji. Ale skoro pytasz o stratę czasu to nie chodzi Ci o ons, więc dlaczego akurat tinder. I
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: medyczki maja fajne wiesz co ( ͡ ͜ʖ ͡) a tak serio to wola jurnych roboli a z "medykami gadają tylko zeby kto mial robic na jej dzieci
@jmuhha:
Akurat miałem kiedyś moment, że pisałem z 4 typiarami co medycynę studiowały naraz, więc nie wiem czy ich tak mało xD
Z jedną z nich byłem na 2 randkach to później się okazało, że na kilka frontów leciała i chciała mnie zghostować xD
@Thexil: po to też są opisy, które mogę bardzo dużo powiedzieć o osobie jak umie coś skrobnąć.