Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BomBom: On problem rasizmu, który murzyni wykreowali, a który nie istnieje, jeśli sie o nim nie mówi wrzuca do sportu gdzie nie ma rasizmu. Ja do czarnych nic nie mam, bo nie jestem rasistą, ale takie zachowania i ich debilny płacz i walka o nie wiadomo co mnie wkurza i denerwuje.
@papier96: @silvergtr: no tak tylko gdzie jest ten cały "problem" o którym on mówi a ludzie go niby nie widzą. Mówi że coś jest ale nie daje przykładów nie daje w sumie nic, tylko się sra że wszyscy milczą a tak na prawde chyba nikt nie czai o co mu chodzi.
@silvergtr: Lewis zawsze mi się kojarzył z takim naiwniakiem, który może być podatny na manipulacje. Kto wie czy na jego działanie nie ma wpływu środowisko w którym się otacza - czarne ziomki które mówią ze powinien coś zrobić w końcu jest wielokrotnym mistrzem świata.

Tak o to Hamilton zamiast w jakiś rozsądny sposób faktycznie działać na rzecz walki z rasizmem robi jakieś infantylne akcje, które tylko wprowadzają zamęt przed wyścigiem -
źródło: comment_1595250884ViPBxCRsjnNq5uumtmI8Du.jpg
@silvergtr: Jak mnie już drażni to dążenie do "DiVeRsItY" w F1. Nie bez powodu nazywana jest królową motosportu. Ci którzy w niej jeżdżą powinni być tam gdzie są dlatego, że są najlepszymi z najlepszych. Nikt nie powinien jeździć w F1 tylko dlatego, że jest czarnym/Tajem/kobietą/transem/Polakiem itd. Wystarczy, że niektórzy ścigają się dlatego, że tatuś jest bogaty i płaci za miejsce albo po prostu kupuje zespół. ( ͡° ͜ʖ ͡