Wpis z mikrobloga

Ponieważ w polskim społeczeństwie jest pokaźna grupa dziadków z podstawowym, którzy nie czytają gazet, nie używają internetu a ich jednym źródłem jest telewizja. Ogłaszam akcje uratuj swojego dziadka przed praniem mózgu.

To ogólnopolska akcja zakładania blokady rodzicielskiej na kanale TVP Info. Zrób to dla siebie, zrób to dla ojczyzny.

Jeśli Twój dziadek ma telewizor młodszy niż 10 lat, ta opcja powinna być dostępna. Jest spora szansa że Twój dziadek lub babcia na tyle nie ogarnia telewizora, że nie będzie potrafił sobie jej wyłączyć. W końcu, starsi ludzie często mają IQ małych dzieci. Nawet jeśli na 1000 blokad, pozostanie zablokowanych po jakimś czasie 500, to jest nadal 500 uratowanych istnień ludzkich.

Proszę o rozpowszechnianie, plusowanie i komentowanie.

#polityka #bekazpisu #neuropa
  • 7
@potatolot Chronienie elektoratu kupującego w TV Mango i dających się wrobić na wnuczka przed TVP info powinno być obowiązkiem każdego. Ludzie, pomyślcie w jak alternatywnej rzeczywistości beda te dziadki na koniec kadencji PiSu. Przecież Ci ludzie będą wychodzić z tego latami.
@app_user_id1 zgadzam się, jednak nie jestem zwolennikiem blokowania komuś dostępu do informacji ani zmuszania do czegokolwiek ludzi dorosłych.
Takie zachowanie jest domową cenzurą.
Póki co jedyna droga jest zmiana władzy, nie trzeba aż tak dużo aby przegłosować inna partię (ofc jeżeli partia rządząca nie ma poparcia >50%)
@potatolot:

zgadzam się, jednak nie jestem zwolennikiem blokowania komuś dostępu do informacji ani zmuszania do czegokolwiek ludzi dorosłych

Ale dzieciom to blokować już można?
A powiedz mi czym się różni starzec od dziecka? Równie dziecinny i infantylny, a najczęściej jeszcze bardziej łatwowierny niż 7-latek.
@coma24 już nie wrzucaj 100% starszych ludzi do koszyka "choroby umysłowe". Oczywiście, czasami starsi ludzie (szczególnie w podeszłym wieku) mają problemy z logicznym myśleniem. Jednak większość seniorów ma się dobrze i nie wmawiaj że są na poziomie 7 latka.

Dzieciom blokować można a nawet trzeba. Począwszy od wrażliwych informacji aż po czynności których nie rozumie.

Jak tak dalej pójdzie to według Was będą mogli głosować tylko ludzie wykształceni, pomiędzy 25-35 rokiem życia,