Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jestem o kilka lat do tyłu z oskarowymi hitami, nadrabiam bibliotekę i właśnie jestem po seansie Incepcji. Ludzie, powiem wam jedno, zauroczyłem się tą całą Ariadne (。◕‿‿◕。) No przesłodka aktoreczka, świetnie do tego grająca. Każda z nią scena powodowała u mnie szybsze bicie serca. Aż zaraz chyba zajrzę na filmweba, by obejrzeć coś nowego z nią.

  pokaż spoiler #film #ogladajzwykopem #kinematografia #heheszki #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa
  pokaż całość

  odpowiedzi (39)

 • avatar

  Hmm wrzucam kolejny dzień z rzędu niezbyt pewne info. Ostatnim razem była fajna dyskusja. Może tym razem też ma ktoś więcej info?

  Jeśli się ziści to robi się ciekawie. Himars - glmrs, atacms, rakiety antyradiacyjne, drony, dane wywiadowcze z satelit, rakiety przeciwokrętowe, dostawy samolotów, części zamiennych, setki czołgów, amunicja natowska i amunicja radziecka (produkcja w Czechach, Rumuni, Polsce, Bułgarii), usługi remontowe ciężkiego sprzętu na Słowacji, Rumuni i w Polsce, miliony uchodźców przyjęte na czas wojny, miliardy dolarów na utrzymanie wojska i państwa. Czy ktoś spodziewał się tego w lutym? Ja nie.

  #ukraina #donbaswar #aryoconcent #rosja #wojna
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  No dobrze, trochę niepewnie, ale robię #rozdajo.

  Do wygrania jedna praca w formacie A3 w stylu jak na zdjęciach (zdjęcie na zielonej ścianie od jednego Mirka, dla którego stworzyłam te ptaszyska ʕ•ᴥ•ʔ)
  Temat wybierasz sam z zakresu zwierząt, owadów i ptaków, a ja wykonuję pracę i wysyłam na mój koszt.

  Plusujący biorą udział w losowaniu, które odbędzie się jutro o 20:00.

  Zapraszam też na ig: https://instagram.com/heillienne?igshid=YmMyMTA2M2Y=

  #tworczoscwlasna #rysujzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)