Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ostatnia runda grupy B #misserathia przed nami!

  Jedna z gwiazd naszego turnieju, Adelaide, lekką ręką pokonała wczoraj Octavię (1341:235). Ze względu na dużą liczbę bardziej egzotycznych piękności, które zgłosiły chęć zaprezentowania się szerokiej publiczności, w ostatnim pojedynku każdej grupy będą walczyć dwie takie nietypowe damy. W grupie A były to Merist i Gird, a dzisiaj:

  - Nekromantka Xsi, która jako jedna z niewielu kobiet, dzięki wrodzonej odporności na ciosy, dokonała swojej pełnej transformacji w licza. Nie byle wyczyn!
  - Jaszczurza Styg, jedenasta córka króla Tatalii, która po zorientowaniu się, że nie ma szans na sukcesję, postanowiła zostać wiedźmą

  Czy kościstość nadal jest w modzie? Przekonajmy się! A już jutro startujemy z grupą C.

  pokaż spoiler O co chodzi? Codziennie o 20:00 będę publikował kolejną parę dwóch żeńskich postaci z Heroes 3 (AB+SoD, bez HoTA), a wy wybieracie, która z nich przejdzie do następnej rundy. Zawody odbywają się w trybie drabinkowym, a wyniki zliczam o 19:30 dnia następnego. Jest to 16 z planowanych 64 starć. #glupiewykopowezabawy
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Mirabelki i Mireczki,

  razem z moją dziewczyną założyłem #biznes nazywa się Flawsome! Drinks i naszą misją jest pomaganie sadownikom i ratowanie nieperfekcyjnych, krzywych, pokracznych owoców.

  Biznes założyłem będąc na Erasmusie w Walii. Był to bardzo nudny #erasmus , ale nie zapomnę go nigdy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jako dziecko zawsze lubiłem dobrze wypić i zjeść, a że moja babcia dobrze gotowała, to dobrze się dogadywaliśmy. Po latach doszedłem do wniosku, że moja firma będzie robić soki inspirowane dzieciństwem a także będzie szanowała pracę sadowników i wspierała różne super inicjatywy. Np. https://www.youtube.com/watch?v=DVnk_-jfc_4 gdzie naprawiliśmy i odmalowaliśmy boisko do koszykówki.

  Nasze soki dostępne są w kawiarniach, restauracjach (tych które jeszcze nie padły), sklepach i online.

  Po 5 latach spędzonych w UK zabrałem dziewczynę i 2 bombelki (łączymy pracę i przyjemności) i 14 lipca 2020 roku wylądowaliśmy na Międzynarodowym Lotnisku w Modlinie.

  Wkrótce potem udało nam się wygrać biznes na stacjach Shell w Polsce. Dokładnie 94 stacji. Zaczęliśmy w lutym, ale idzie nam kiepsko. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Słaba pogoda, #covid19 i 'wytrzymajcie jeszcze tylko tydzień' nie pomaga. Nie możemy też za bardzo robić degustacji etc.

  Nasz trial kończy się w maju i chcielibyśmy powalczyć. Czy społeczność byłaby chętna nam pomoc? Chętnie się odwdzięczymy konkursem z #rozdajo np. roczny zapas napojów dla szcześliwego Mirka, Mirabelki bądź Mirabelbiątka.

  Jaki jest target? Około 4000szt xD Dajcie znać co o tym myślicie czy lepiej zmienić pracę i wziąć kredyt?
  pokaż całość

  odpowiedzi (112)

 • odpowiedzi (18)