Wpis z mikrobloga

@Elements: wczoraj skończyłem malować. Aczkolwiek nie jestem zbytnio zadowolony. Następnym razem dam pod to jakiś pokład, bo z bliska widać przebicia. Nie chciało to zbytnio kryć. Może przy serwisie hamulców i wymianie płynu zdejmę całe zaciski i oddam znajomemu do piaskowania
@Rouksa: zaciski to tylko piaskowanie i malowanie proszkowe, wszystkie spraye to rozwiązanie chwilowe, lakier szybko złuszczy się od temperatury..
łoś ładny, mam identycznego tylko bez lotki na klapie :) dużo ma nalotu?
@NagiMiecz: nieźle :D Ostatnio wjechałem do rozlewiska i zalałem tą lampę XD ściągnałem zderzak, wystawiłem całą lampę z przetwornicą na balkon i wyschnęło - działa. Trochę byłem przerażony kosztami nowej lampy
@Rouksa: noo koszty nowej są oszałamiające, a polerka nic nie da, one są wypalone od spodu :/
za te reflektory dałem 300zł, wymiana też 300 + ja wymieniłem komplet żarówek by mieć spokój ;) ale w nocy nie ma porównania, cudnie świeci..
@NagiMiecz: też zmierzam do wymiany żarników. Jakiś idiota chciało oszczędzic i mam dwa inne... jeden z boscha, drugi z xensation(?) . Na razie zamówiłem nowe przeciwmglaki bo te moje nic nie dają :P
@Rouksa: gdzie zamówiłeś przeciwmgłowe? masz już zamontowane? :)
same żarniki nic u mnie by nie dały, uszkodzenie było mocne niestety, z moim niezbyt porażającym wzrokiem w nocy wiele nie było widać :P