Wpis z mikrobloga

Simowa 0p0p0 i jej mąż to energiczni staruszkowie, którym nie w głowie siedzenie przed TV i marudzenie. Mimo, że niedawno zakupili sobie piękną willę nad morzem (ile można mieszkać z dziećmi i wnukami!), ostatnio większość czasu spędzają na podróżach. Ich ulubione miejsca to Wyspa Twikkii, Wioska Takemizu i Trzy Jeziora. Postawili sobie za cel odhaczenie wszystkich wakacyjnych osiągnięć. Niestety, jest kilka, których mimo starań się nie udaje zaliczyć – być może są tu jacyś bardziej doświadczeni podróżnicy, którzy doradzą, jak to zrobić?

#simsy0p0p0 -> do obserwacji lub czarnolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#simsy #sims #sims2 #thesims #thesims2
Poprzednie wpisy: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
0p0p0 - Simowa 0p0p0 i jej mąż to energiczni staruszkowie, którym nie w głowie siedze...

źródło: comment_15954987728mJeRL9gXTbMH75jcfXYJe.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@0p0p0: łatwe są te których brakuje. Chyba baitujesz, bo taki znawczyni simsów raczej znałaby wszystkie. ;]

Jedzenie do pokoju trzeba zamawiać przez telefon w pokoju hotelowym. Skrzynię ze skarbem można wykopać klikając gdzieś na płaską ziemię. Gorącą herbatę można wypić przy niskim stoliku z poduszkami w wiosce takemizu, możliwe że trzeba zaprosić i nalać innym. Teleportacji uczy ninja, ale trzeba go złapać po zmroku na parceli publicznej. Ukłon i bicie w
@Borealny: wooow jejku ale super, dziękuję! () będę próbować. A kojarzysz skąd wytrzasnąć album na zdjęcia?
To nie bait, ja się nie uważam za znawczynię simsów, a już zwłaszcza tematyki wakacyjnej, bo bardzo rzadko gdzieś wyjeżdżam moimi simami, ale jako że szukam sposobów żeby jeszcze trochę wydłużyć im życie to stwierdziłam, że wyjazdy na wakacje/różne parcele publiczne gdzie nie liczy się czas to świetny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@0p0p0: nie bardzo pamiętam jak to było z tym albumem i ogólnie zdjęciami w dwójce. Chyba trzeba było kupić aparat gdzieś na wakacjach na parceli publicznej i robić nim zdjęcia z perspektywy sima. Po kilkunastu zdjęciach można było zamówić album przez komputer i przychodził bodajże w skrzynce. Ale nie jestem pewny. Może ktoś to później potwierdzi czytając ten wpis.