Wpis z mikrobloga

Zacznijmy od tego, że to jest donkiszoteria i białorycerstwo. Walka z zupełnie urojonym problem tylko po to, żeby podlizywać się agresywnym feministkom. Bo nie ma ż a d n e j l u k i płacowej. Samo używanie tego chorego pojęcia jest w ogóle niegodne prawicowca. Słowo luka jest już samo w sobie nacechowane negatywnie.

Feminizm to obłęd, który przynosi wstyd normalnym kobietom. I tą drogą chce kroczyć w Polsce partia, która śmie się podszywać pod chrześcijańską prawicę.

Podlizywanie się feministkom nic wam nie da, one nadal was będą nienawidzić tak samo jak wcześniej, i tak samo wami gardzić jak zawsze gardzą beta orbiterami, którzy im tam żałośnie nadskakują.

Jeszcze niedawno, przed wyborami, mówiliście, że to wojna cywilizacji, i co? Tydzień po wyborach to wy wychodzicie z lewacką agendą, znowu próbujecie pajacować przed Brukselą.


#przegryw na Sejm RP
Dobromir Sośnierz ZAORAŁ feministki i LEWICĘ w Sejmie

#neuropa #feminizm #bekazkuca #bekazprawakow #konfederacja #polityka
Pobierz TerapeutyczneMruczenie - > Zacznijmy od tego, że to jest donkiszoteria i białorycerst...
źródło: comment_1595509508yDw2Z9QD198zSnWEu1t6ve.jpg
  • 14
Przegryw to stan umysłu, nie konta bankowego.


@Ofacet: jeszcze mi powiedz że przeciętny Kowalski 3k netto w porównaniu z nim jest wygrywem bo ma inny stan umysłu XD.
Imho przegryw to tak ogólnie czy ci w życiu bardziej wyszło czy nie wyszło, a stan konta bankowego to moim zdaniem bardzo istotna kwestia.

Poza tym historia jego życia osobistego


@Ofacet: coś więcej? Nie śledzę z reguły takich rzeczy.
@Kjedne: ogółem to powiedział dobrze, mógł sobie tylko darowac nowomowe z vikopu.

Śmieszą mnie wykopki które twierdzą, że przegrywem jest polityk, który do biednych nie należy, no ale cóż, odklejeńców nie brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@TerapeutyczneMruczenie: a co jeśli gościu jest po prostu turbośmieszkiem, #!$%@? ma na jakiekolwiek poglądy, a kuca i styl mówienia przyjął tylko dlatego, bo najłatwiej gdzieś mu się było dostać od korwinistów? Przecież opowiadając takie kocopoły byłby skreślony w każdym normalnym ugrupowaniu :D

Dobromir, jeśli to czytasz i tak jest - jestem twoim największym fanem.