Wpis z mikrobloga

@WscieknietyWaz: Wszystko zależy jak na to patrzyć, z czym porównać. Jak z sytuacją ogólnie na świecie to nikt w Polsce nie powinien narzekać (wszak na podstawowe potrzeby fizjologiczne wystarczy, a nie wszędzie tak jest), jak z sytuacją w UE to szału nie robimy. Same zarobki to jedno, drugie to czas na nie poświęcony, bo nie wiem czy bardziej "nie ma" ten kto dostaje 3k/miesiąc i pracuje 8h, mając resztę czasu i
@WscieknietyWaz: tak, ale to chyba nie o to chodzi w tym memie. Ja interpretuje go jako bezsens pracy obecnych czasów, gdzie nie ma już podnoszenia standardu życia, perspektyw, możliwości.

Na etacie w uberkorpo dorobisz sie garba, splat rat kredytu 500k na apartament 30 metrów, nerwicy i rozwodu przez nadgodziny.

Oczywiście każdy wybiera swoja drogę zycia i dla wielu sukces jest tym, czym dla kogos podłoga. Fakt jednak jest taki ze jako
@WscieknietyWaz: Wszystko zależy jak na to patrzyć, z czym porównać. Jak z sytuacją ogólnie na świecie to nikt w Polsce nie powinien narzekać (wszak na podstawowe potrzeby fizjologiczne wystarczy, a nie wszędzie tak jest), jak z sytuacją w UE to szału nie robimy. Same zarobki to jedno, drugie to czas na nie poświęcony, bo nie wiem czy bardziej "nie ma" ten kto dostaje 3k/miesiąc i pracuje 8h, mając resztę czasu i