Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 137
Przeklejam absolutne ZŁOTO z Piłkawki. Autor to chyba Czarek Rybicki:

Przypomniała mi się taka anegdota sprzed ostatniego Hejtparku, tuż przed pierwszym telefonem w szatni Hejterów:
"Roman ze Złotoryja wyszedł gdzieś do ubikacji na 15 minut, tam kogoś spotkał w korytarzu i pozostał poza szatnią. No i chłopaki później opowiadają że Janusz z Sydney rozpisał Kanał Sportowy i mówi: "Panowie... Kanał Sportowy..." - mówi - "Co ja Wam powiem... Najlepsi sportowi dziennikarze... Nagrody w plebiscytach.. Smokowski - 20 lat doświadczenia w Canale plus, gra w padla z Quebo. Francuski perfect, nawet nie dzwońcie bo was zripostuje po francusku i bedzie au revoir" - mówi - "...Na prawym krześle... Borek, no co Wam będę mówił... to jest, to jest" - mówi - "Panowie, to jest chłopak z Dębicy który coś tam osiągnął, coś tam wygrał, zafascynowany zabawą słowem bo jego ojciec jest dyrektorem teatru. To jest gościu, elokwencja. Nawet tam nie tweetujcie do niego bo wam namierzy IP" - mówi - "Środkowe krzesło..." - tam wtedy był Pol - "Pol oczywiście Pol prowadzący - skała. Gość przyjmie wszystko na klatę i nawet nie mrugnie" - mówi - "Anon nawet do niego nie dzwoń bo obróci wszystko w żart i popije kociołkiem. Lewe krzesło, Stanowski, no przecież to jest" - mówi - "TGV jak on się rozpędzi to jedzie Legia-Barca. Nawet mu w słowo nie wejdziesz" - mówi - "Kotleszka? No panowie no co ja Wam no, no no nie ma, nie ma co dzwonić bo zaraz wyciągnie statystyki Sracko Okurvenca z sezonu 93/94 i jeszcze ci wyśle koszulke NK Jebiga z drugiej ligi słoweńskiej. Gość zna wszystko"
I tak siedzą, wiesz, przybici, ja mówie no dobra za chwilę trzeba wyjść, 80 tysięcy oglądajacych na jutube. Wszedł Roman ze Złotoryja, do szatni, popatrzył na tablicę... i mówi - "Panowie, Kanał Sportowy... to jest przeszłość..." - mówi - "Smoku? Przecież on już 2 lata nie grał w padla i robi jakies top10 na kiju. - mówi - "Borek, tylko wystarczy rzucić jedną drugą tajką, dorzucić raz hajtą i psycha siada." - mówi - "Pol, no niby jest pozytywny" - mówi - "Ale spokojnie rzucisz raz czy drugi pączusia to zaraz bedzie gadal o cyckach i zrobimy z niego seksite" - mówi - "No Kotleszka? No Kotleszka jest dobry to trzeba na niego uważać." I generalnie wszystko, dwie odprawy w 15 minut o tych samych dziennikarzach."
Tak bylo, nie zmyslam.

#kanalsportowy #pasta #heheszki #niemoje
  • 5