Wpis z mikrobloga

@Tomek_Tcz: @Ketra: ta pro 2 się chyba niczym nie różni od pro 1 poza dostosowaniem na rynek niemiecki, czyli jakieś bzdurne odblaski i miejsce na tablice rejestracyjne. Dalej jedzie 25 km/h fabrycznie i ma taką samą baterię jak się nie mylę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beer_man: pytanie jak opa pada średnio co tydzień, odpowiedziałem kilka razy i nie będę powtarzal tej samej odpowiedzi, bawia mnie idioci polejący xiaobadziewie w tej cenie
@iamtehwin: przejrzałem Twój profil z miesiąc wstecz, dalej kopać mi się nie chce, odpowiedzi nie znalazłem. Nie faworyzuję xiaomi, ale mówienie że to gówno bez argumentów jest zwyczajnie słabe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@beer_man: bo miałem przez 2 tygodnie bana xD chcesz argumentów? wadliwa konstrukcja składania, pękające dętki - ich wymiana to już w ogole tragedia, błotnik bansujacy gora-dol i scierajacy kabel, max 30km/h predkosc i to wszystko w cenie 2300zl xDDD do tego śmietnika trzeba doinwestować 200-300zl na wejście
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beer_man: w tej cenie mozna dostać ruime mini 4 pro albo zero 8 (z chin, ale gwarancja xioami i tak można sobie w dupe wsadzić) albo na olx używki z niskim przebiegiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iamtehwin: oprócz tych czy coś innego polecasz? Bo akurat jestem w Hiszpanii, i 90 procent hulajnog to xiaomi, od czasu do czasu napotykam coś innego ale ciężko w biegu zczaić model.