@vasos: No i ktos byl szybszy... :D
Co do Team Drzyzgi zgadzam sie - imho maja duzo wiecej sily na skrzydlach, choc srodek lepszy u Michala.
@tzim: no generalnie na luzie polska może wystawić 3-4 teamy, jakoś je wymieszać i zagrać turniej na wysokim poziomie. W tych składach najsłabiej wygląda środek ale to tylko dlatego że kontuzjowani są Bieniek i Kochanowski. Dobrze żyć w takich czasach
@vasos: Nie spodziewalem sie tak wyrownanego meczu. Czy tylko mi wygladalo ze Drzyzga nie byl w dobrej formie? Czeste pilki za plecy do Bednorza, brak zgrania ze srodkiem.
@tzim: to prawda, pierwszy set w jego wykonaniu dobry to i jego team wygrał. W drugim i trzecim secie słabiej wyglądało przyjęcie i brak dokładnych wystaw rzutowały na wynik. Myślę jednak że rozgrywający po takim rozbracie mają najciężej wrócić do wysokiego poziomu grania, głównie przez brak zgrania. Łomacz jednak pokazał że po takiej przerwie da się zagrać na dobrym poziomie.