Wpis z mikrobloga

I kolejne pytanie urlopowo-podróżnicze.
Kojarzycie gdzieś w centrum #poznan parking, gdzie można na 2-3 dni zostawić samochód, ale gdzie nie wolaja miliona monet?

Co prawda termin pt-pn, więc w weekendy strefa inaczej działa, i od biedy staniemy normalnie na ulicy - ale może być chyba problem z zaparkowaniem, więc fajnie by było znaleźć coś pewniejszego.
  • 8
@agaja: od pierwszego lipca strefa parkowania nawet w weekendy działa jak gówno (dzięki Jacek ty debilu) i teraz również jest płatna do godziny 18 (a pn.-pt. do 20 i za 7 zł ;) ). Ja kiedyś zostawiałem C.H. Plaza i tramwajem jechałem do centrum. Co do samego centrum to nie wiem nic o takim parkingu, ale np. na ul. Olimpijskiej możesz zaprakować samochód wzdłuż ulicy poza strefą parkowania.
@beerman: o widzisz. Do informacji o strefie w weekendy nie dotarliśmy, widać znaleźliśmy stare info :/ bardzo Ci dziękuję.
No prawie 4 doby w takich warunkach to nieco lipa wyjdzie :D

Popatrzę na te Olimpijska, szukamy jakiegoś noclegu w miarę w centrum, żeby blisko do atrakcji różnych, bo z małym dzieckiem jedziemy, więc też wycieczki z bagażami, tramwajami itd to trochę nam pokomplikują.

Jescze raz dziękuję! :)
Parking na ul. Piotrowo jest często wolny, w szczególności jak się wieczorem przyjedzie, blisko centrum też można parkować na Armii Poznań przy cytadeli, tam już strefa nie obowiązuje, Droga Debinska - też spacerkiem jest 10min do centrum. Ewentualnie Wierzbięcice i uliczki dookoła, ale tam ciężko coś znalesc wolnego o każdej porze dnia
( ͡º ͜ʖ͡º)
@Warwick: @rumcajs120: dzięki za kolejne podpowiedzi, sprawdzimy, poszukamy Noclegu.
ogólnie zalezy nam, żeby było jak najbliżej centrum i jak najmniej wycieczek komunikacja itd, zwłaszcza z bagażami, ja jesyem w ciązy, mamy też małego synka i w takim układzie wygoda jest dość wysoko na liscie kryteriów.

Coś myślę znajdziemy na pewno z tych wszystkich propozycji :)