Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Znacie jakieś kanały twitch/yt gdzie można sobie pooglądać matchupy na topie z komentarzem? Nawet onetricki. Jakieś streamy azjatów typu TheShy? Byle nie onetricki z NA, bo jak oglądam tych typów to mam wrażenie, że na tamtym serwerze byle małpa by wbiła D1.

#leagueoflegends
  • 13
@rivers666 powtórzę to co kiedyś napisałem:
W low elo wszyscy #!$%@?ą jak debile, bo nie umieją grać
W średni elo freeze op, bo można zagłodzić przeciwnika
W high elo push op, bo presja najważniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rivers666 now high elo potrzebujesz presję, jeśli Ty freezujesz to Twój jungler nie będzie miał życia, bo top dołączy i mogą cała Twoją górna jungle zabrać. No chyba, że Twój Mid ma presję i może pomóc junglerowi, ewentualnie jeśli bot ma presję i możesz vertical jungle zrobić. Inna sprawa, że jeśli freezujesz to w high elo albo przyjdzie enemy jungler i pomoże toplanerowi spushować, albo co gorsza narażasz się na dive i
W low elo wszyscy #!$%@?ą jak debile, bo nie umieją grać


@Yahoo_: Oj tak. Kontrolą linii często można sprawić, że ludzie wychodzą z gry bo nie mogą farmić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lubie brać takiego GP bo jak potrafisz kontrolować linie to masz skalowanie za darmo a ludzie nie potrafią na niego grać bo jednak rzadko się na low elo pojawia. Wystarczą dwa przedmioty i jesteś niszczycielem
@Yahoo_: dalej się nie zgadzam, bo czym wyższa ranga tym ludzie częściej mają swój playstyle i nie ogranicza się to do pushowania/freezowania. Poza tym sens freezowania/pushowania zależy od TYYYYYYYYLU czynników
@warning_sign ależ oczywiście, zgadzam się. W niskim/średnim elo freeze jest zajebiście skuteczny i często tak jak mówisz ludzie rage quituja.

@rivers666 no jasne, to nie jest tak, że nigdy nie możesz freezować. Jak grasz np. GP na dariusa z ghostem i twój jungler jest na bocie to raczej nie chcesz pushować pod wieżę, żeby Darek Cię pogonił przez całą linię i zniszczył.
Jednak w high elo dużo ważniejsza jest presja i pomaganie
@rivers666 master+. I nie, nie gram w takim elo, nie zmienia to faktu, ale jakie to mam znaczenie? Oglądam sobie na YT jak to wygląda, nie musisz grać jak Ronaldo, żeby conieco wiedzieć o piłce :).