Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1158
Ostatnio kilka osób zarzuciło mi, że jestem nietolerancyjna wobec wyborców PiS. A więc wyjaśniam.

Próbuje się nam wmówić, że PiS to ludzie, a to jest po prostu ideologia. Jest to ideologia zbrodnicza, gorsza od bolszewizmu. Szczerze nienawidzę ideologii PiS i mam nadzieję, że zostanie zrównana z ziemią.

Do wyborcow PiS oczywiście nic nie mam. Tak samo jak oni toleruja mnie jako lesbijkę (przy czym sprzeciwiają się ideologii LGBT) tak ja toleruje ich wybory polityczne. Jedynie uważam, że nie powinni mieć praw wyborczych, bo ideologia PiS zagraża polskiej demokracji, a w konstytucji powinien być zapis, że wyborcy PiS nie mogą wychowywać dzieci (to wszystko w trosce o dobro tych dzieci). Zaznaczam, że nikogo nie dyskryminuję (w końcu wyborcy innych partii tez nie będą mogli zagłosowac na PiS, nie tylko wyborcy PiS) i jestem osobą tolerancyjną.

#bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #lgbt #polityka
  • 29
@Soojin21: przeciętny wyborca PiSu ma w dupie najczęściej ich #!$%@?, liczy się to że robią realny transfer gotówy na jego konto, może nawet oburza ich lekko to co tam #!$%@?ą ale później wchodzi do neta i widzi, że w sumie druga strona uprawia podobny poziom pierniczenia w necie i dosrywania jacy to nie są wyborcy pisu, plus dochodzi przeświadczenie moralnej wyższości i stania po stronie dobra itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@MatPL1122:

później wchodzi do neta i widzi, że w sumie druga strona uprawia podobny poziom pierniczenia w necie i dosrywania jacy to nie są wyborcy pisu


Jako osoba tolerancyjna nigdy nie obraziłabym wyborcy pisu. Ten wpis i wszystkie inne jakie napisałam na temat PiS dotyczną zbrodniczej ideologii PiS. Podkreślam jeszcze raz; wyborców pisu toleruje i szanuje, oczywiście jeśli nie wychodzą z domu i mają odebrane prawa wyborcze
@Soojin21: Ach ta Polska kochana opozycja... dla niej Partia Polityczna = Ideologia :-D . Błagam biedźcie tacy jak jesteście od 5 lat, a PIS będzie rządził po wsze czasy... Uderzajcie cały czas w nute LGBT, Trybunału, Sądu Najwyższego i innych idei tak obcych zwykłemu zjadaczowi chleba...