Wpis z mikrobloga

Wmawianie brzydkim mężczyznom takim jak ja, że z wiekiem ich atrakcyjność się zwiększa to jakaś parodia. Prawda, że z wiekiem rośnie wasz status, obycie i majątek, ale... Każdy rok powyżej 20 lat bez dziewczyny pielęgnuje wasz obraz jako dziwaków, przeciętna 25-latka po 10 związkach i 20 partnerach nie zrozumie, że macie trochę do nadrobienia w kwestii związków, z każdym rokiem maleje wachlarz dostępnych kobiet a te które są to rozwódki, ladacznice i samotne matki. Nawet jeśli jakaś na pierwszy rzut oka nie jest zła, to nie jest dla was dostępna, bo na te atuty które wam rosną, czyli pieniądze i status lecą tylko najgorsze p0lki z którymi i tak nie chcecie być. Jak do 25 roku życia nie znajdę dziewczyny to chyba zostanę zakonnikiem czy coś bo na szczęście i tak zdaniem kobiet nie zasługuję #przegryw
  • 8
@Cauchemar7: No właśnie dzisiaj widziałem ich jak jechali na rowerze z dzieckiem, i naprawdę niezła laska, teraz już ma pewnie z 33-35 lat, a czy jest #!$%@? i po przejściach to nie wiem, ale koleś raczej nie wygląda na szczęśliwego, co go widzę to ma smutną minę.