Gorące dyskusje ostatnie 12h

Świat olewa sytuacje na Białorusi, bo liczy się BLM w USA
    ale to na wschodzie pokazali jak się protestuję w cywilizowanych warunkach. Bez grabieży sklepów, palenia domów sąsiadom i niszczeniu aut, oraz biciu przypadkowych niewinnych ludzi

#bialorus #protest

odpowiedzi (17)

Pytanie, które zadają mi cały czas religijni ludzie, brzmi: jeżeli nie ma Boga - co powstrzymuje cię przed zgwałceniem kogokolwiek chcesz? A moja odpowiedź brzmi: gwałcę każdą osobę, którą chcę. A ilość tych osób wynosi zero. I morduję każdą osobę którą chcę, a ilość tych osób wynosi zero. Fakt, że ci ludzie myślą, że gdyby nie ta boska istota która ich obserwuje, oni by zabijali i gwałcili, jest najbardziej samoobrażającym stwierdzeniem, jakie jestem w stanie sobie wyobrazić.

Penn Jillette - iluzjonista, sceptyk, ateista, showman.

pokaż spoiler The question I get asked by religious people all the time is, without God, what’s to stop me from raping all I want? And my answer is: I do rape all I want. And the amount I want is zero. And I do murder all I want, and the amount I want is zero. The fact that these people think that if they didn’t have this person watching over them that they would go on killing, raping rampages is the most self-damning thing I can imagine.

pokaż spoiler #bekazkatoli #dzbanywiary #ateizm #religia #cytatywielkichludzi #neuropa
    pokaż całość

odpowiedzi (19)

• odpowiedzi (9)