Wpis z mikrobloga

@CytrynowySorbet: rzeczywiście działa! Już pewnie dodane do bug trackera w excelu, będzie fixnięte jak pierwsze 16892 błędy się poprawią. Warto też pamiętać że na pozycji 7634 są tagi.
@heater: wiesz jako QA powiem tak, to nie chodzi o to, że nie potrafią sobie poradzić. Pytanie czy im się to opłaca, najwidoczniej tak mały odsetek ludzi usuwa przed chwilą dodany post z ulubionych, że im się to nie opłaca. Są też inne opcje. 1. Faktycznie mają to w dupie. 2. Nikt nie zgłosił to do testerów odpowiedzialnych za zgłaszanie bugów.
Mogę na to podać historię, która mi się zdarzyła. Uwielbiam
@mikorys: slyszalem o tym, ze wykop ma byc napisany od zera, bo tego aktualnego nie oplaca sie rozwijac, ten konkretny bug to jakas nowosc, ale mimo wszystko dziwi mnie, ze taka wydawaloby sie prozaiczna rzecz jak zmiana grubosci fontu buttona moze sprawic takie klopoty. Co do drugiej czesci to troche swir z ciebie xD chyba nie mam na tyle silniej wiezi z zadna firma, zeby az tak mi zalezalo, pewnie po
@heater: wykop jeśli chodzi o ruch to jest spory, ale według ich własnego sprawozdania finansowego w całej firmie mają tylko 4 etaty xD
A co do tego że wykop piszą od zera, to słychać o tym już dobre 2 lata i dalej nic z tego. Takie gadanie dla gadania.

@mikorys: też jestem QA i rozumiem że są priorytety, ale taka ilość bugów jest po prostu śmieszna. Ale patrząc co już