Wpis z mikrobloga

Czy jesteście/bywacie tak nieśmiali, że nawet jakby kobieta powiedziała Wam wprost, że się jej podobacie, to nie mielibyście odwagi zagadać/zaprosić na randkę?

Zastanawiam się jak się zachowują nieśmiali mężczyźni. Czy to może działać obezwładniająco do tego stopnia, że nie podejmują żadnej akcji?

#wykop #przegryw #niesmialosc #pytanie #zwiazki #niebieskiepaski
  • 35
nawet jakby kobieta powiedziała Wam wprost, że się jej podobacie


@comfortably_numb: Nigdy tak nie mówią. Częściej się zdarzało, że nalegały na jakieś wspólne wyjście pod jakimś pretekstem a ja znajdywałem wymówki żeby tam nie iść bo #gry we łbie a jak ich miejsce zajęły #rozowepaski to już było za późno.

@dzbanzyciowy: Przeczytałem twoją historię i to prawie jakbym o sobie czytał xD serio 1:1 miałem to samo z tą która
Wtedy kiedy to zdarzenie miało miejsce to miałem 15 lat a pod względem społecznym umysł 8 latka.


@dzbanzyciowy: I naprawdę sądzisz, że jako dziecko - 15 letnie, a do tego z umysłem 8 latka umiałeś ocenić obiektywnie sytuację matrymonialną? Daj spokój. Wtedy się ma jajco w głowie.

Wyzwałeś mnie od dzbana.


Sam się takim zwiesz i niestety twoje zachowanie to potwierdziło. A jak tak lecą na ciebie też na tinderze to