•  

@koloras90: Hej Mirki. Mam pytanie dotyczące fotoradaru. Strzelił mi zdjęcie, jestem pewny że jechałem 75 km/h, dokładnie tego dnia wysłałem wiadomość do szwagra, że dostanę mandat, ale zmieszczę się w 200zł, bo prędkość była maks do 80km/h.
    Dziś dostałem wezwanie do wskazania osoby kierującej pojazdem, który jechał 99/50 km/h !! to jakiś absurd!
    Na zdjęciu w tle na całej długości są ustawione metalowe barierki, a zdjęcie uniemożliwia rozpoznanie kierowcy.
    Czy lepiej napisać odwołanie, że owszem ja prowadziłem, ale fotoradar przekłamał prędkość, sprawa trafi do sądu, a ja będe starał się udowodnić, że jednak jechałem 75km/h czy pisać od razu, ze w tle stoją barierki, o których mowa w instrukcji tego radaru, że takie obiekty mogą powodować efekt dodatkowego odbicia wiązek plus nie da się rozpoznać kierowcy?
    Mandatu nie zamierzam przyjać, jakby to było 200zł to ok, ale poczułem się oszukany.
    #mandat #fotoradary #prawojazdy #prawo #anulujmandat

Gorące dyskusje ostatnie 12h

To jest wlasnie ten moment, kiedy 18-20 latkowie ktorzy wczesniej byli zaczadzeni konfederackimi bzdurami, nabieraja swiezego powietrza i uswiadamiaja sobie jak glupi byli. Chyba kazdy przez to przechodzil xD

Do wszystkich 14, 15, 16, 17 latkow - was czeka to samo niedlugo.

#bialorus #neuropa #polska #konfederacja

odpowiedzi (57)

Białorusini stalkują lepiej niż wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podają wszystkie dane Omohców: nr telefonów, daty urodzenia, imiona i daty urodzenia dzieci i żon. Oczywiście do każdej osoby dołączone jest zdjęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślę, że trochę osób się obsra po kilku remontach okien i odejdzie ze służby.
    #bialorus

odpowiedzi (20)

Ładnie się tam bawią w państwowej telewizji. ISIS byłoby dumne.

#bialorus

odpowiedzi (52)