Gorące dyskusje ostatnie 12h

Czy te dzisiejsze laski już totalnie odleciały? Okazało się, że jedna taka poznania na Tinderze mieszka obok mnie, jedno osiedle. Z racji więc, że mieszka obok zaproponowałem wyjście na spacer. I dostałem taką odpowiedz... Przecież to jest jakaś schiza i totalne zdziwaczenie tych kobiet. Raz, że wyjście na spacer samo w sobie jest pomysłem w porządku, a dwa... Nie mieszkamy w różnych końcach miasta by się spotykać standardowo na piwie na mieście. Kobieta mieszka blok obok? Bo to czemu nie spacer na osiedlu? To wtedy nikogo nic nie kosztuje a od razu dostanę info na temat tego czy warto z nią coś ciągnąć dalej. A tu taka zblazowana odpowiedź księżniczki.

#tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #heheszki #zwiazki

Czekam tylko teraz na odpowiedzi tych zjebow którzy zawsze w takich wypadkach stoją po stronie kobiet i piszą jakieś bzdury w sensie "ma rację, na pierwsze spotkanie przychodzi się z kwiatami i zaprasza do restauracji oczywiście płacąc rachunek", co za cucki...
    pokaż całość

odpowiedzi (124)

Jeżeli przekroczymy 1000 dziennie, powinien być totalny lock down kraju do końca roku. Inaczej z tym nie wygramy.

Żadnych imprez, wesel, wakacji, hoteli.
    Wyjście tylko po NIEZBĘDNE zakupy.
    Zakaz przemieszczania się po kraju, w tym między dzielnicami większych miast.

Plus kary, kary jeszcze raz kary finansowe i zero litości dla osób łamiących ograniczenia.

#koronawirus

odpowiedzi (140)

- opiekuj się siberian husky młodszej siostry
    - piesek troszkę się ufajdał na spacerze
    - nie wiesz jak kompać psa
    - wpadasz na genialny pomysł
    - zabierasz psa do łazienki i zaczynasz brać prysznic
    - zapraszająco machasz w stronę psa
    - pies wskakuje do brodzika
    - ledwo się mieścicie ale stajesz nad nim w rozkroku i kierujesz słuchawkę prysznica na pyszczek
    - podoba mu się
    - myjonko
    - potem suszonko
    - pieskowi podoba się również powiew ciepłego powietrza z suszarki
    - czujesz się dumna z siebie jak byś co najmniej odkryła nowy pierwiastek
    - zachwycona swoją przebiegłością dzwonisz do młodszej siostrzyczki przekazać informację, że piesek jest wybiegany, najedzony i po prysznicu a w dodatku mógł by występować w reklamie L'Oreal tak ładnie błyszczy mu teraz sierść
    - spotyka cię wielkie darcie ryja o to, że psa nie można myć normalnym szamponem ani żelem do kąpieli
    - na nic tłumaczenia, że myłaś go samą wodą a szamponu czy żelu miało z nim styczność najwyżej tyle co ci spłynęło po cyckach jak się nad nim pochylałaś bo większość z siebie spłukałaś zanim wszedł do brodzika
    - dostajesz wywód o tym jaka jesteś nieodpowiedzialna i że mogłaś mu zrobić krzywdę
    - brak profitu (╯︵╰,)

#psy #niewdzieczna #zwierzeta #zwierzaczki #logikarozowychpaskow #smiesznypiesek #hydraulika #husky
    pokaż całość

odpowiedzi (114)