•  

  Nie rozumiem jednego. Jak ludzie mogą dawać się nabierać na papierowe/elektroniczne złoto bez pokrycia? Mając BTC mamy możliwość wynieść je z giełdy i tym samym sprawdzić jego autentyczność. Możemy sobie wsadzić klucz prywatny do dupy i trzymać do usranej śmierci przez 50 lat. Mając jakieś papierowe/elektroniczne złoto liczymy tylko że wartość wzrośnie i nikt nam nawet grama nie da tego złota bo ono nie istnieje ( są wyjątki, ale wydawanie złota to duże problemy). Złoto to pierwiastek, a BTC to stan umysłu, stan rozumienia finansów w XXI wieku. To rozumienie kryptografii przez mądrych ludzi którzy nie potrafią "ufać" rządom i bankom centralnym. My nie ufamy, my wiemy jak to działa i tyle.

  Do tego powiem na szybko opowiastkę. Znajomy kupił parę lat temu parę "Krugerrandów" chyba po jednej uncji złota. Chciał to sprzedać parę dni temu jako że złoto stoi wysoko a teraz już ma ATH. I co mu powiedział złotnik? Sprawdził wszystko na spektrometrze nawet bez odpakowywania tych oryginalnych folii. I powiedział że tam jest 20% złota, reszta chyba wolfram i jakieś domieszki. Nawet tego nie chciał. Kurwa Krugerrandy z bank of south africa i jeszcze jakieś sztabki PAMP. Jeblem śmiechem mocno.A jeszcze jak kupował to dostał jakiś wydrukowany certyfikat na wszystko od jakiejś warszawskiej spółki i gwarancję odkupu po cenie rynkowej xD
  #bitcoin #inwestycje #biznes #pieniadze

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  O ironio losu. Ten Bóg to jest jednak śmieszek. Znaczy byłby jakby istniał. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki #bekazkatoli #neuropa

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Potężne #saviorozdaje ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w nim do wygrania nasz najmocniejszy BOX Smart TV Box Platinum, 4/32GB BT, Android 9.0 Pie, HDMI v 2.1, 8K, Dual WiFi, LAN 1000mbps, USB 3.0, SAVIO TB-P02 - a tutaj gdzie można go kupić ceneo.pl - zgodnie z naszą obietnicą, bo nie rzucamy słów na wiatr!

  Wersja PLATINUM w benchmarkach wypada lepiej od naszego bestsellera czyli wersji GOLD.
  W AnTuTu V8.3.7 GOLD TB-G01 otrzymał 68973 punkty, natomiast PLATINUM TB-P02 76072


  Co to cudo potrafi?
  Smart TV Box Platinum SAVIO pozwala na zmianę posiadanego telewizora w multimedialne centrum rozrywki. Odtwarzacz umożliwia dostęp do filmów, Internetu oraz muzyki, poradzi sobie również doskonale z uruchomieniem gier i aplikacji dostępnych w sklepie Google Play, a także posłuży do innych rozwiązań.
  Urządzenie wspiera stabilny system Android 9.0 Pie, zostało również wyposażone w 4GB pamięci RAM, 32 GB pamięci ROM, Bluetooth w wersji 4.2, dwuzakresowe WiFi oraz wydajny procesor Amlogic S905X3 quad core ARM® Cortex™ A55 CPU wspierany chipsetem graficznym GPU G31.

  Obsługuje: TVN Player, TVP VOD, HBO GO, IPLA, NC+GO, Cyfrowy Polsat GO, Netflix, YouTube, Chrome, Facebook oraz wiele innych aplikacji dostępnych w sklepie Google Play – lista dostępnych aplikacji może ulec zmianie w przypadku aktualizacji wprowadzonych przez twórców tych aplikacji*.

  *Do niektórych aplikacji rekomendujemy użycie klawiatury bezprzewodowej np. KW-03 dołączony pilot może nie obsłużyć ich poprawnie. Przy zastosowaniu wtyczki KODI Netflix działa na tym boxie w rozdzielczości 720p.

  Zasady:
  1. Zaplusuj ten post
  2. Wyniki w poniedziałek - wygrywa jedna osoba
  3. Zielonki mogą brać udział, ale tylko te co mają konto założone przed 1.08
  4. Osoba która wygra musi mieć w sumie co najmniej 400 różnych akcji na Wykopie/Mikroblogu

  Pozdrawiamy Zespół #savio - www.savio.net.pl

  Nasze produkty na CENEO.PL:
  - TV BOX SILVER - https://www.ceneo.pl/94287868
  - TV BOX GOLD - https://www.ceneo.pl/81732153

  - Produkty Savio na ceneo są dostępne tutaj https://www.ceneo.pl/Sprzet_RTV;szukaj-savio
  - Sekcja dla graczy i użytkowników #pcmasterrace https://www.ceneo.pl/Komputery;szukaj-savio

  #rozdajo
  pokaż całość

  odpowiedzi (103)

 • avatar

  Przychodzi stażysta na 7:00
  7:10 wyjeżdżamy w mała delegacje do firmy-siostry
  7:15 stażysta pyta czy możemy gdzieś zajechać bo on za potrzebą

  Do chuja co z tymi ludźmi
  #pracbaza

  odpowiedzi (85)