Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Po wylosowaniu mnie przez @SwiatBaterii i dostarczeniu przez nich paczki z kabelkiem i nie tylko, mogę powiedzieć że jestem miło zaskoczony paczuchą.

- Po pierwsze to szczęśliwym trafem otrzymałem ją w przeddzień wakacyjnego wyjazdu, co wraz z wylosowaniem mnie wykończyło już chyba limit szczęścia na ten rok XD

- Kabelek otrzymałem tak jak i pozostałe osoby z kilkoma fantami, miła rzecz.

- Opakowanie kabla z pewnością jest czymś niecodziennym. Człowiek sie chyba zbyt mocno przyzwyczaił do opakowań w chinskim stylu. A tu elegancko i z pomysłem zrobiono naprawdę fajne pudełko.

- Kabel solidnie wygląda i taki też jest w dotyku, oby nie dostał alzheimera jak poprzedni mój kabel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Końcówka sztywno siedzi w wejściu, czego nie mogłem powiedzieć nawet o mojej oryginalnej ładowarce.

- Bajer z świecąca końcówka spoko, światło jest.na tyle delikatne że w nocy nie przeszkadza a jednak czasem pomoże odnaleźć końcówkę w ciemności.

- Z ciekawości sprawdziłem cenę w tego kabla w sklepie @SwiatBaterii i myślę że czegoś lepszego za 30 zł raczej nie znajdziemy, bez porównania do marketowych kabli, które są w podobnych cenach.

#testujemygc
Pobierz Stev - Po wylosowaniu mnie przez @SwiatBaterii i dostarczeniu przez nich paczki z kab...
źródło: comment_15958896977YXXNi5f22hR3EfTZxEEju.jpg
  • 1