•  

  Co polecacie jako następny #dron Miałem sparka którego bardzo lubiłem, latał stabilnie i szybko i był kuloodporny ale robił średnie filmiki. Teraz mam mavic mini i fajnie nagrywa i ma lepszą stabilizację ale za to częściej gubi zasięg i ogólnie jakoś latanie nim wydaje mi się niepewne.
  Chciałbym coś w miarę małego.
  #pytanie #dji #drony

  •  

   @DADIKUL: ciężko stwierdzić, air 2 jest już trochę większy (razem z kontrolerem to już sporo) poza tym nowe przepisy wchodzą i nie będzie lekko (jak chcesz latać legalnie w mieście, przy ludziach). Zasięg lepszy i na pewno stabilny bo Occusync, ale w Europie też jakiś rewelacyjny nie jest.
   Ewentualnie używany air 1 - sporo ludzi przeszło z mini na MA1. Głośny i krócej lata, ale pewnie się nim steruje, w miarę odporny na wiatr, a po przełączeniu na FCC dużo lepszy zasięg (stabilny) i myślę że niewiele słabszy zasięg w FCC od Mavica Air 2. Zaleta to mały rozmiar i nieduży dopasowany futerał w zestawie.
   Innych opcji nie widzę jeśli ma być małe

  •  

   @DADIKUL: imho zostań przy MM i czekaj na nowe drony od DJI. Jak mocno cię ciśnie na zmianę, to MA2 jest imho najlepszym wyborem do amatorskiego latania.

  •  

   @Jubei
   @atomic77 nie muszę go koniecznie zmieniać, tak tylko się zastanawiam co mogłoby się lepiej sprawdzić. Tym dronem jakoś lata mi się gorzej niż sparkiem.
   A może jakieś inne marki niż dji? Nie orientowałem się nigdy w żadnych innych

  •  

   @DADIKUL: Autele są drogie, a możliwości zbliżone do M2P.
   Ostatnio pojawił się jakiś poweregg, podobno niezły ale dziwny, duży i też drogi. Jest jeszcze jakiś jeden mały z niezłym śledzeniem ale nie pamiętam nazwy.
   Ogólnie jak latałeś DJI to żadnym nie będzie lepiej, bo każdy ma wady. Albo słabsza matryca, albo soft niedopracowany, albo źle się lata. No chyba że lepszy DJI czyli MA, MA2.
   Więc może lepiej nie zmieniaj. Faktycznie nowe przepisy od stycznia, może DJI coś poprawi i wypuści coś zgodnego z unijnymi normami.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (27)

 • avatar

  Zwykła skrzynka elektryczna?
  Nie ma nawet audiofilskiej różnicówki, obudowa jakaś nieekranowana a i bezpieczniki takie nie do audio.
  Ale niech pozory Was nie zmylą, w tym cudzie techniki scenę poszerza czarna naklejka – Akiko Audio Fuse Box Tuning Chip. Coś jak znane Wam naklejki Albat - te z delfinkiem, które wykorzystują technologie z F1. Po nazwie można stwierdzić, że jest to jakiś zaawansowany sterownik do regulowania jakichś parametrów prądu, może kondycjoner? Nie, to naprawdę zwykły, samoprzylepny kawałek folii z logo i "bardzo drobnym nadrukiem holograficznym". Nie wiem po co producent o tym wspomina, ale to pewnie kluczowe dla poszerzenia sceny.
  Akiko Audio Fuse Box Tuning Chip ma za zadanie harmonizować obwody elektryczne.

  Co do znaczy?
  Według producenta, "czip" aplikuje energię harmonizującą, co poprawia transmisję sygnału. Żeby nie było tak prosto, producent posiada całą serię "czipów" o różnym rozmiarze i kształcie, a co za tym idzie - określonym miejscem instalacji. Są modele do instalacji:
  - Przy skrzynce z bezpiecznikami
  - Na obudowie listwy elektrycznej (te są wykonane z amelinium)
  - Na kablach
  - Na głośnikach
  - Na transformatorach
  - Na rezystorach
  - Na gramofonach
  - Na półprzewodnikach
  - Na bezpiecznikach
  Tylko kilka takich, kosztujących około 200 zł naklejek zmieni Twój system audio/video nie do poznania xD

  Możesz spodziewać się bardziej zrelaksowanego renderowania i zwiększonej percepcji różnych instrumentów i głosów, a także bardziej naturalnego brzmienia, zmniejszonej ostrości i bardziej barwnych tonów. (...)

  Akiko Audio Tuning Chips są wynikiem wiedzy i spostrzeżeń, które zdobyliśmy, opracowując nasze inne produkty tuningowe w ciągu ostatnich lat. Proces energetyczny został w całości opracowany przez nas.

  Pamiętajcie, zanim napiszecie "XDDDDDDD", musicie sami to przetestować, hejterzy! xDDDDDDD

  #heheszki #audiovoodoo #tonskladowy
  pokaż całość

  odpowiedzi (18)

 • odpowiedzi (3)