Wpis z mikrobloga

@Walec: @Okayama: @JustKebab: Wychodzi na to że Wisła to szalenie ofensywnie grająca drużyna, która nie opuszcza pola karnego przeciwnika i klepie w polu karnym nonstop piłeczkę sobie, że aż tak ją często ją faulują i przez to mają 4 karne więcej niż kolejna drużyna ( ͡° ͜ʖ ͡°) To fakt, że Wisła była ciągnięta w tym sezonie za uszy i ta statystyka dobrze to ukazuje,
@MyZy: To co ja wkleiłem to nie jest żadną niewydrukowana tabela, tylko tabela pokazująca ilość karnych dla i przeciw... gdzie jedna z drużyn wybitnie odbiega od średniej... musi to być szalenie ofensywnie grająca drużyna, która pół meczu spędza w polu karnym przeciwnika i tam sobie klepie piłeczkę, przez co często jest faulowana....... a nie, sorry, to Wisła Kraków, która broniła się przed spadkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@linijkana20cm: Prosta tabela, a widze że niektórzy mają problem ze zrozumieniem jej sensu. Lech Poznań gra ofensywnie i dużo atakuje = jest wysoko w tej tabeli. Zagłębie Lubin gra ofensywnie i dużo atakuje = jest wysoko w tej tabeli... Legia Warszawa gra ofensywnie i dużo atakuje = jest....... Ostatnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) A pierwsza jest broniąca się przed spadkiem Wisła Kraków. Bez jaj, to jest fakt,
@Walec: Możesz mnie uważać nawet za króla Wszechświata, ale problemem jest że nie rozumiesz o czym jest ta tabela ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta tabela nie jest o niesłusznych karnych, a ty dalej swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta tabela pokazuje który zespół dostał ile karnych dla siebie i ile przeciw sobie...

I jest jedna drużyna której styl gry i miejsce w tabeli
@Walec: Nie liczyłem na specjalne refleksje i obiektywizm u kibiców Wisły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ta nerwowość i problemu ze zrozumieniem prostej tabelki w której jak na dłoni jest pokazane że jeden zespół był ciągnięty za uszy i odbiega znacznie nie tylko od średniej całej ligi ale i od kolejnego zespołu w zestawieniu to chyba pokazuje że jednak wiecie doskonale że bez tych karnych byłby spadek
@zafrasowany ale wytłumacz w jaki sposób był ciągnięty za uszy? Jest var, są media społecznościowe. Sugerujesz, że Wisła kupiła utrzymanie karnymi to powiedz który był niesłuszny. Ze wszystkich się sędzia i var wybronią. Staram się być raczej obiektywny l, oglądałem wszystkie mecze Wisły i były gorsze i lepsze pod kątem sędziowania i żadnego ciągnięcia za uszy nie było. Ile meczy Wisły obejrzałeś? Ani jednego, tak myślałem