Wpis z mikrobloga

@Zany: spoko, ja dziś dokupowalem po 50,5-52 :) patrzymy tu na cały 2020, inwestycje i zyski ocenimy na koniec roku :) nie daj się wyleszczyc, wzrosty przed nami :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zany: Odpowiedziałeś sobie i powiadomienia nie dostałem xD.
Puściłem PKC na otwarciu i kupiło mi za 55 ()
Boje się realizowania zysków dzisiaj przez ynwestorów
@Delus: no jakieś realizacje ulicy mogą być, ale inwestorzy poważni trzymają papier bo tu jest gra o kilkaset złotych za akcje a nie marne 60 czy 80. Ja dziś gotowy na zbieranie papieru chociaż już mam kilka tysięcy sztuk, ale to może być „one time”. Zarobić milion i spadać ;-)
@Delus no niestety szeroki rynek się posypał przez takie XTB. Musisz spojrzeć szerzej na spółkę, zobaczyć historie transakcji i zobaczysz, że żaden grubas nie odpuścił, schodziły małe wolumeny i po prostu przewalił się akcjonariat. Szkoda, bo na otwarciu solidne 16-25% a na koniec 2% w dół. Szkoda, że nie było mnie przy kompie wtedy bo tez spoko cena do kupna. Siedź spokojnie do Q3 wyników. Pozdr i nie pękaj, ja tam siedzę
@blackredwhite: nie, dokupiłem po 18 kilka dni kolejną porcje. Jestem w kontakcie z Zarządem bardzo dobrym i dostrzegam szanse na poukładanie bałaganu. Nie czuje się turbo komfortowo z papierem biorąc pod uwagę sytuacje, ale perspektywa zysków jest duza krótkoterminowo. Podchodzę do tego w ten sposób - albo spektakularny sukces albo poważne umoczenie kapitału. Ale jak mam umoczyć to wole tu niż w innej covidowej :) pozdr!