Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (34)

Bez kitu ale #p0lka sa pojebane. Zapytalem sie wieki temu jednej takiej czy chce isc ze mna na piwo, odmowila. W srodowisku chwalila sie ze dala mi kosza i jak to jej nie mecze smsami. Potem miala wielu facetow a do mnie pisala raz na pol roku sms typu co slychac. Nie wiem po huj. Przestalem jej odpowiadac lata temu.

10 lat do przodu i wczoraj spotkalem ja na dyskotece, pytam sie grzecznosciowo co tam a ona zaczela sie zalic na swojego faceta z ktorym ma bombelka. Ja jej ze firma mi sie rozwinela itp pozeganlismy i ok

Dzisiaj dzwoni z rana, budzi mnie i mowi ze chce sie spotkac bo cos do mnie czuje. Ja ze czasu nie mam bo to prawda a poza tym skacowany nie bede czasu spedzal sluchajac jaki to kutas jest jej facet.

No i wypala z tekstem ze tak bardzo chcialem byc z nia. Rozjebala mnie tym. Ja powiedzialem ze zaprosilem ja tylko na piwo i wypalilem ze to bylo 10 lat temu i 10 kg temu no i nie miala dziecka. Zaniemowila i sie rozlaczyla ¯\(ツ)

Czyli ja ostatnie 10 lat zapierdalalem, finansowo jest dobrze a ona skakala po kutasach i teraz mam przygarnac ja razem z bombelkiem pod dach xDDDDD

#rozowepaski ogarnijcie sie. Wiem ze nie wszystkie dziewczyny sa takie hujowe ale one robia wam opinie.

#logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (79)

Całkowita dominacja naszego Polaka rodaka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #mecz #ligamistrzow

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (13)