Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pytanie, które zadają mi cały czas religijni ludzie, brzmi: jeżeli nie ma Boga - co powstrzymuje cię przed zgwałceniem kogokolwiek chcesz? A moja odpowiedź brzmi: gwałcę każdą osobę, którą chcę. A ilość tych osób wynosi zero. I morduję każdą osobę którą chcę, a ilość tych osób wynosi zero. Fakt, że ci ludzie myślą, że gdyby nie ta boska istota która ich obserwuje, oni by zabijali i gwałcili, jest najbardziej samoobrażającym stwierdzeniem, jakie jestem w stanie sobie wyobrazić.

  Penn Jillette - iluzjonista, sceptyk, ateista, showman.

  pokaż spoiler The question I get asked by religious people all the time is, without God, what’s to stop me from raping all I want? And my answer is: I do rape all I want. And the amount I want is zero. And I do murder all I want, and the amount I want is zero. The fact that these people think that if they didn’t have this person watching over them that they would go on killing, raping rampages is the most self-damning thing I can imagine.


  pokaż spoiler #bekazkatoli #dzbanywiary #ateizm #religia #cytatywielkichludzi #neuropa
  pokaż całość

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  Świat olewa sytuacje na Białorusi, bo liczy się BLM w USA
  ale to na wschodzie pokazali jak się protestuję w cywilizowanych warunkach. Bez grabieży sklepów, palenia domów sąsiadom i niszczeniu aut, oraz biciu przypadkowych niewinnych ludzi

  #bialorus #protest

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  Zabawne jest to ile osób odrzucamy wśród tych tysięcy na portalach randkowych. Coś w opisie nie przypasuje, a włosy nie tej długości, trochę ciałka za dużo, za wysoka, makijaż karyny, styl ma dziwny. A on pali, dziwne ma zdjęcia, łysy jest, tylko góry i góry i nudziarz pewnie, za niski. A ja sobie przypominam pierwszy dzień studiów. Typowo męski kierunek, więc miałam praktycznie samych panów w grupie. Spojrzałam na nich wszystkich i pomyślałam... matko, jacy oni są brzydcy. Ot, pierwsze wrażenie. Jednak spędzałam z nimi czas, rozmawiałam, słuchałam żartów, poznawałam zainteresowania. Po czasie okazało się, że ten niski i chudy, ale niesamowicie interesujący. Ten z krzywymi zębami i małymi oczami ma urocze zachowanie. Tamten co mi się najbrzydszy wydawał, jest najfajniejszym facetem, a jakie ma zasady i maniery! Jakiś taki przystojniejszy nagle :D. Koniec końców teoretycznie połowa chłopaków miałaby u mnie szanse, choć pierwszego dnia namiętnie bym zaprzeczyła.

  I tak często sobie o tym myślę. Ile osób tak "odrzucamy" bo w pierwszym wrażeniu nam wizualnie nie przypasuje, a gdybyśmy poznali sie w innych okolicznościach, mogłoby się okazać, że to ta osoba, a dzień po dniu byłaby piękniejsza w naszych oczach. Tak, to możliwe. No ale nierealnym byłoby w takim miejscu jak internet, sprawdzać absolutnie każdą osobę, więc tak sobie smutnie odsiewamy po facjatach i skrawkach opisów...

  #rozkminy #tinder #zwiazki #milosc #nocnazmiana #bedetagowacbojestemtu10latitworzetenportal
  pokaż całość

  odpowiedzi (47)