•  

  Właśnie skończyłem #deusex Human Revolution i Mankind Divided. Jebane 12/10.

  -zajebista główna fabuła

  -naprawdę sporo materiału do rozkminiania na temat ludzkości i kosmosu i w ogóle

  -MNÓSTWO sposobów na przejście misji - wchodzisz z buta i walisz we wszystko? Kozacko, ale kryj się. Wolisz się przepierdalać wentylacją albo przez ścieki? Spoko, udawaj że cie nie ma. Nie umiesz hakerować, a masz sejf albo drzwi do otworzenia? Luz, poszukaj pewnie ktoś sobie zapisał hasło i nosi ze sobą albo zgubił w kiblu. Kamery patrzo? Włam się do pokoju ochrony i je wyłącz. TEGO JEST WIĘCEJ.

  -augumentacje, które totalnie zmieniają sposób rozgrywki

  -wyśmienity dubbing

  -na każdym kroku są jakieś nieopowiedziane historie zapisane w otoczeniu, emailach albo porozrzucanych notatkach, często pomagają znaleźć coś ciekawego albo potrzebnego do misji

  -gazety, teksty, porozrzucane po świecie z których dowiadujemy się historii, intryg, dramatów, różnych narracji mediów, do tego telewizja przedstawiająca wiadomości i wywiady na temat sytuacji ze świata

  -wiele możliwych zakończeń, co w MD jest zrobione chyba perfekcyjnie

  Wszystko jest spójne, bogate w treści, wymagające myślenia i łączenia ulotnych szczegółów. Warte swojej ceny bez obniżki, a teraz często są wyprzedaże.

  Cud-miód i na każdy typ chatakteru. Choć najbardziej docenią ci, co lubią grzebać i szukać nie wiadomo czego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #gry #deusex #recenzja #rozrywka