Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@zartos dziękuję... Wkurzyłem się, że gość myśli że Ci co siedzą na #nocnazmiana to osoby, które pracują jako stróż itp... Większość moich znajomych z własnymi firmami pracuje często po nocach... Bo nie chcą mieć nikogo nad sobą...
@zarazaa
@zarazaa: właśnie dlatego, dokładnie napisałeś powód xD ludzie klepiący tabelki w excelu w jakims korpo myślą że osiągnęli w zyciu sukces i są elitą, a są szczurami w wielkiej korporacji zatrudniającej ich tysiące, każdego da się z dnia na dzień podmienic i od których to nic nie zależy.
via Android
  • 0
@onionomous Masz rację... Wierzę, że kiedyś będę mógł pracować 8h dziennie i wolne... Ale nie wybrałem etatu... Poza pracą, muszę znaleźć klientów, robić promocje i reklamę... Itd... Ale wierzę że kiedyś będą mógł odpocząć :)
@dafto: problem jest z brakiem słońca, które ma wpływ nie tylko na regulowanie wydzielania melatoniny. Owszem, jak pracuje się tylko na nocną zmianę to rytm dobowy można sobie przestawić, ale w efekcie pobieramy tyle słońca co ktoś żyjący za kołem podbiegunowym w zimie, a wystarczy poczytać jak ci ludzie muszą walczyć z niedoborami witaminy D, depresją i tak dalej