Wpis z mikrobloga

@Cauchemar7 Wygląd fizyczny a to, co ktoś ma do powiedzenia, to dwie różne rzeczy przecież. Trzeba nadawać na tych samych falach. Jak będzie tylko pociąg fizyczny, to seks z tego może być, ale związek kiepsko, na dłuższą metę.
@Cauchemar7 Ale mnie nie obchodzi co Ty chcesz, tylko stwierdzam fakt. Tak, na pewno. Dalej sobie siedźcie w swoich bańkach XD Ja uwielbiam archeologię starożytną oraz filozofię, dużo czasu spędzam w muzeach na wyjazdach. Już mi się trafił kiedyś taki pan, który nie miał podobnych do mnie zainteresowań, wolał samochody i sport. Zgadnij czemu po dwóch randkach skończyłam relację? Polecam szukać ludzi z podobnymi zainteresowaniami, chociaż z Twoim podejściem będzie ciężko ¯_(ツ)_/¯.
@heteropoda To czym się kto interesuje ma znaczenie tylko w jednej sytuacji, kiedy masz do dyspozycji 2 tak samo atrakcyjnych mężczyzn. Wspólne zainteresowania to się liczą jak szukasz kolegów a nie partnera

Zgadnij czemu po dwóch randkach skończyłam relację?


Bo jednak 175 to za mało? Poza tym zajebiste te porady kobiet dla mężczyzn, szukaj dziewczyny takiej a takiej, jakbym miał jakieś do wyboru i nie był skazany na pierwszą która nie odraża
@Cauchemar7 Ech, właśnie się nie dziwię, że jesteś sam. I pewnie nikogo nie znajdziesz, bo skoro mówisz, że atrakcyjność fizyczna się liczy przede wszystkim, to pewnie sam tak szukasz I nie patrzysz na wspólne zainteresowania oraz podejście do życia. Nie będę się kopać z koniem. Ja nie wiem jak wyglądasz, a już mogę powiedzieć, że bym Cię odrzuciła za Twoją postawę oraz zarzucanie mi bezpodstawnie płytkości w relacjach międzyludzkich. Z takim podejściem
@Cheeseburgg: co ciekawe w momencie gdy charakter ma coraz mniejsze znaczenie to oczekiwania co do wyglądu są coraz większe.

Zgadzam się z tym że

"oczekiwania wobec mezczyzn sa tak niskie, podniecamy sie na przyklad tym, ze facet, gdy cos do niego mowimy - slucha"


jednak niskie są oczekiwania odnośnie tego jaki facet jest, jak traktuje kobietę, co sobą reprezentuje,
te oczekiwania ustępują coraz wyższym oczekiwaniom co do wyglądu.

Niestety, kobiety mocno