Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Potężne #saviorozdaje ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w nim do wygrania nasz najmocniejszy BOX Smart TV Box Platinum, 4/32GB BT, Android 9.0 Pie, HDMI v 2.1, 8K, Dual WiFi, LAN 1000mbps, USB 3.0, SAVIO TB-P02 - a tutaj gdzie można go kupić ceneo.pl - zgodnie z naszą obietnicą, bo nie rzucamy słów na wiatr!

  Wersja PLATINUM w benchmarkach wypada lepiej od naszego bestsellera czyli wersji GOLD.
  W AnTuTu V8.3.7 GOLD TB-G01 otrzymał 68973 punkty, natomiast PLATINUM TB-P02 76072


  Co to cudo potrafi?
  Smart TV Box Platinum SAVIO pozwala na zmianę posiadanego telewizora w multimedialne centrum rozrywki. Odtwarzacz umożliwia dostęp do filmów, Internetu oraz muzyki, poradzi sobie również doskonale z uruchomieniem gier i aplikacji dostępnych w sklepie Google Play, a także posłuży do innych rozwiązań.
  Urządzenie wspiera stabilny system Android 9.0 Pie, zostało również wyposażone w 4GB pamięci RAM, 32 GB pamięci ROM, Bluetooth w wersji 4.2, dwuzakresowe WiFi oraz wydajny procesor Amlogic S905X3 quad core ARM® Cortex™ A55 CPU wspierany chipsetem graficznym GPU G31.

  Obsługuje: TVN Player, TVP VOD, HBO GO, IPLA, NC+GO, Cyfrowy Polsat GO, Netflix, YouTube, Chrome, Facebook oraz wiele innych aplikacji dostępnych w sklepie Google Play – lista dostępnych aplikacji może ulec zmianie w przypadku aktualizacji wprowadzonych przez twórców tych aplikacji*.

  *Do niektórych aplikacji rekomendujemy użycie klawiatury bezprzewodowej np. KW-03 dołączony pilot może nie obsłużyć ich poprawnie. Przy zastosowaniu wtyczki KODI Netflix działa na tym boxie w rozdzielczości 720p.

  Zasady:
  1. Zaplusuj ten post
  2. Wyniki w poniedziałek - wygrywa jedna osoba
  3. Zielonki mogą brać udział, ale tylko te co mają konto założone przed 1.08
  4. Osoba która wygra musi mieć w sumie co najmniej 400 różnych akcji na Wykopie/Mikroblogu

  Pozdrawiamy Zespół #savio - www.savio.net.pl

  Nasze produkty na CENEO.PL:
  - TV BOX SILVER - https://www.ceneo.pl/94287868
  - TV BOX GOLD - https://www.ceneo.pl/81732153

  - Produkty Savio na ceneo są dostępne tutaj https://www.ceneo.pl/Sprzet_RTV;szukaj-savio
  - Sekcja dla graczy i użytkowników #pcmasterrace https://www.ceneo.pl/Komputery;szukaj-savio

  #rozdajo
  pokaż całość

  odpowiedzi (101)

 • avatar

  Pamiętacie czasy z początku pandemii jak to wykopki elita internetu była zachwycona tym o to gosciem?
  #wykop #koronawirus

  odpowiedzi (39)

 • avatar

  #pracbaza #bekazpodludzi
  W tym kraju już nigdy nie będzie dobrze. Kto może, niech stąd spierdala.
  Mój tata prowadzi warsztat w którym zatrudnia tych samych majstrów od 15 lat, a do pomocy bierze praktykantów z zawodówek. Oni przychodzą do pracy, robią swoje, zostawiają porządek. Jak jest potrzeba, nieważne czy piątek Świątek czy niedziela to tata do nich dzwoni i normalnie może rozkazać im żeby przyszli i oni przychodzą, bo rozumieją ze to dla dobra warsztatu. I nikomu to nie przeszkadza, każdy się słucha.

  Ja z kolei mam budę z lodami (miejscowość nadmorska), o której już kiedyś pisałem, ale to co się tam odpierdala to ręce opadają. Studenci, millenialsi co wyżej srają niż dupy mają. Ich trzeba z trzydniowym wyprzedzeniem - uwaga - POPROSIĆ czy mogą wyjątkowo przyjść do pracy. A i tak łaskawie - uwaga - ZGODZĄ SIĘ od wielkiego dzwonu. A to nie może bo gdzieś jedzie, a to nie może bo coś tam, a to nie może bo lekarza ma. Już widzę jak te nieroby mają napięty grafik. Ogarnijcie się, bo w tym tempie wszystko niedługo pierdolnie, a wtedy jedyna praca dla was to będzie łopatowanie w zimę za którą może dostaniecie jakiekolwiek pieniądze.
  pokaż całość

  odpowiedzi (95)