Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Paula_pi: @hansschrodinger: mówienie że ludzie innego koloru skóry czy pochodzący z danej części świata są głupsi czy mądrzejsi jest rasizmem i zazwyczaj niestety faktycznie nie ma korelacji. Jednak uwarunkowania kulturowe wpływają na rozwój intelektualny ludzi z danego regionu. W Islamie występuje przecież "chów wsobny" co powoduje degradację intelektualną kolejnych pokoleń. Oczywiście nie jest to masowe ale jednak występuje i jest aprobowane; patrz Mahomet i jego świta.

Przechodzą do meritum.
Możemy
Rozumiem, że możesz się z nimi nie zgadzać ale nie nazywaj ich małpami No weź


@Paula_pi: W tym konkretnie przypadku miałem na myśli dostawców żarcia na kole. Czarni, bez lampek. A ty jedziesz na kole ~30-40 km/h i w ostatniej chwili dostrzegasz przed sobą czarną plamę. Kilka tygodni temu opisywałem sytuacje jak po 22 omal nie wkomponowałem się w takiego dziada. Raz w okolicach SCC i parę dni później ~kilometr od
@hansschrodinger:
Widzisz trupa a nie widzisz trudnej do podważenia logiki, która go spowodowała? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiadomo, że bluźnierstwo to nie jest przestępstwo przeciwko bóstwu, tylko przeciwko wspólnocie, która je wyznaje. Kiedy obrażasz Allaha, to obrażasz muzułmanów, bo sugerujesz, że to co wyznają jest śmieszne, mało ważne, głupie itp. a stąd wniosek i oni są zabawnymi i nic nie znaczącymi idiotami. No, ale oni traktują siebie