Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ciekawe czy bananowe juleczki będą kładły się tak na ziemi w akcie solidaryzowania się z naszymi białoruskimi sąsiadami xD

#bialorus

odpowiedzi (34)

Na Białorusi straszy się bogatszą i normalniejszą Polską

W Polsce straszy się bogatszymi i normalniejszymi Niemcami

#neuropa #4konserwy #bialorus

odpowiedzi (13)

Zabawne jest to ile osób odrzucamy wśród tych tysięcy na portalach randkowych. Coś w opisie nie przypasuje, a włosy nie tej długości, trochę ciałka za dużo, za wysoka, makijaż karyny, styl ma dziwny. A on pali, dziwne ma zdjęcia, łysy jest, tylko góry i góry i nudziarz pewnie, za niski. A ja sobie przypominam pierwszy dzień studiów. Typowo męski kierunek, więc miałam praktycznie samych panów w grupie. Spojrzałam na nich wszystkich i pomyślałam... matko, jacy oni są brzydcy. Ot, pierwsze wrażenie. Jednak spędzałam z nimi czas, rozmawiałam, słuchałam żartów, poznawałam zainteresowania. Po czasie okazało się, że ten niski i chudy, ale niesamowicie interesujący. Ten z krzywymi zębami i małymi oczami ma urocze zachowanie. Tamten co mi się najbrzydszy wydawał, jest najfajniejszym facetem, a jakie ma zasady i maniery! Jakiś taki przystojniejszy nagle :D. Koniec końców teoretycznie połowa chłopaków miałaby u mnie szanse, choć pierwszego dnia namiętnie bym zaprzeczyła.

I tak często sobie o tym myślę. Ile osób tak "odrzucamy" bo w pierwszym wrażeniu nam wizualnie nie przypasuje, a gdybyśmy poznali sie w innych okolicznościach, mogłoby się okazać, że to ta osoba, a dzień po dniu byłaby piękniejsza w naszych oczach. Tak, to możliwe. No ale nierealnym byłoby w takim miejscu jak internet, sprawdzać absolutnie każdą osobę, więc tak sobie smutnie odsiewamy po facjatach i skrawkach opisów...

#rozkminy #tinder #zwiazki #milosc #nocnazmiana #bedetagowacbojestemtu10latitworzetenportal
    pokaż całość

odpowiedzi (48)