Wpis z mikrobloga

@Fighter_forGlory ta i w którym rozdziale jest napisane 'kupuj balony i dorabiaj do tego teorię że to fundamentalnie świetny zakup"?

Masz książki jak inteligenty inwestor xxi wieku, które prowadzą cię za rączkę jak debila jak zacząć z giełdą i nie zbankrutować po czym ludzie i tak inwestują w jakieś gówna nie mając pojęcia co robią i uprawiają spekulacje wypierając się tego, dorabiając jakieś wyssane z dupy teorie typu że spadające zyski xtb
@Fighter_forGlory trzeba umieć je przeczytać. Jak mówiłem przeczytanie ich to za mało. Pokaż swoje zakładki i notatki. Chyba nie myślisz że zapamiętasz #!$%@? 700 stron xDDDDDD

Na tym się #!$%@?ą wykopki spece co mają pełno książek xD przeczytane 10.000 stron, zapamiętane może 50 i to jako tako. Ale książka przeczytana, dlaczego nie jestem jak autor? XD
@Nikitos: Tylko zajrzałem. Nie wracam na ten tag bo chociażby ostatnie 2 dni pokazały jak poziom spadł. Przed wczoraj był literalnie 1 merytoryczny post odnośnie sytuacji XTB i żeby się nie jarać, to wszyscy wyśmiali gościa mimo że podał solidne argumenty. Następnego dnia pół wykopu spuszczone w kiblu bo miał być express do miliona xD