Wpis z mikrobloga

W tym tygodniu ukazały się dwa artykuły.

Pierwszy o Mariuszu, który mieszka na wsi. Jest gejem, co odkrył jeden z mieszkańców wsi i od tamtej pory jest prześladowany przez swoje otoczenie - od odmowy sprzedaży produktów żywnościowych w sklepie, po groźby śmierci i otrucie kota. Mariusz autentycznie boi się o swoje życie, w wyniku sytuacji nabawił się zaburzeń lękowych, a sąsiedzi pozwalają sobie na coraz to dalej posuniętą przemoc tylko i wyłącznie dlatego, że jest homoseksualistą.

Drugi o tym, że ktoś wywiesił flagę LGBT na pomniku Jezusa. Pomnik nie został w żaden sposób uszkodzony.

Zgadnijcie, o której sprawie wypowiadają się wszystkie media, o której sprawie premier Morawiecki wyraził zaniepokojenie, kto został potępiony przez wszelakich księży.

Ale w Polsce przecież nie ma homofobii, tylko te p... prowokują.

#neuropa #4konserwy #lgbt #polityka
Pobierz TicoTicoTico - W tym tygodniu ukazały się dwa artykuły.

Pierwszy o Mariuszu, który...
źródło: comment_1596102469qBci2rkxQSpagyhPQ136TN.jpg
  • 31
@TicoTicoTico: CO ZA FARMAZONY, PRZECIEŻ MY POLACY, PATRIOCI, KATOLICY SZANUJEMY GEJÓW I LESBIJKI. OKEJ, MOŻE CZASEM ICH #!$%@? NA POKOJOWYM MARSZU, WYZWIEMY OD ZBOCZEŃCÓW I PEDOFILI, MOŻE CZASEM PREZYDENT CZY PREMIER POWIEDZĄ, ŻE TO NIE LUDZIE TYLKO IDEOLOGIA, KTÓRA CHCE NISZCZYĆ MAŁE DZIECI I NASZ KRAJ. ALE #!$%@?, TO NIE ZNACZY, ŻE MOGĄ SOBIE POWIESIĆ TĘCZOWĄ FLAGĘ NA NASZYM JEZUSKU, CO TO TO NIE!
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@1pikoFarad: A, to jak innych też nękają, to spoko, nie ma żadnego problemu.

@TicoTicoTico: nie problem jest tylko jak smiejo się z LGBT. Albo Żymian, inaczej jest ok. W mojej opinii wszyscy możecie zdechnąć, za to szczucie dookoła. To wy jesteście w mniejszosci to WY macie pierwsi rękę wyciągnąć na zgodę, a na razie plujecie i gryziecie. Świat nie jest sprawawiedliwy, a wy przegracie te wojnę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@1pikoFarad: Po pierwsze - jacy wy?

Po drugie - w jaki sposób ww. Mariusz ma wyciągnąć rękę? O tym, że jest homoseksualistą, dowiedzieli się z Facebooka. Nikomu nie wadził przed tym, żył jako spokojny sąsiad ze swoim ojcem. Na kogo niby Mariusz szczuł?
@TicoTicoTico: gościu, to JEDNA , osoba. Jedna jaskółka nie czyni wiosny, jeden to wyjątek potwierdzający regule! Szkoda chłopaczka, ale jakby się z niego nie śmiali że jest
@1pikoFarad:

Czemu Ci ludzie co mają czas i ochote na wyglupianie się z pomnikami, nie wesprą tego chłopaczka? Takie lgbt komunity, ale jak przychodzi co do czego to nie działa

Masz w artykule link do zbiórki zorganizowanej przez Grupę Stonewall, wraz z innymi sposobami, w które próbowali go wesprzeć.

Szkoda chłopaczka, ale jakby się z niego nie śmiali że jest gejem to by coś innego wymyślili!

No i generalnie z tym
@1pikoFarad:
Typie, po pierwsze - dyskutujesz na poziomie rynsztoku. To, że sprzeciwiam się homofobii nie oznacza, że jestem gejem, a wycieczki osobiste pominę. Ponadto - nie ja wieszałem te flagi, a swój pogląd na ten temat celowo pominąłem.

Po drugie - to, co robisz jest bardzo symptomatyczne. Ty po prostu nie widzisz problemu z nienawiścią i życzę Ci, żebyś nie trafił na osoby, które uważają tak samo, jak Ty.

Co do