•  

#anonimowemirkowyznania
    Ten wczorajszy temat Blackpill RAWa jasno polazal, ze dla odpadow jak ja z lysina i nedzna zuchwa to jedyne co mi pozostaje to dalszy diving. Wolalbym umrzec prawiczkiem niz byc z laska jak na tamtej fotografii. Tylko nie piszcie mi, ze skoro jestem brzydki to zebym sobie szukal brzydkiego. Nie wybieralem sobie tej mordy. Nie stracilem poczucia estetyki. Zawsze ci ladni, ktorym latwo te hasla rzucac ci to napisza. Ale sami w zyciu by kogos takiego nie chcieli. I jezcze proznosc beda zarzucac.

Brzydcy nie chca brzydkich. Nie beda szczesliwi z brzydkimi. Jak znacie jakas ,,szczesliwa” brzydka pare to tylko pozory (sam znam i typ mi przyznal, ze nie moze patrzec na swoja partnerke). Kazdy brzydki/brzydka by zamienila swojego brzydkiego partnera/partnerke przy pierwszej okazji.

Taka prawda. Taka natura ludzka. Chcemy piekna, nie brzydoty.
    #przegryw #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    ID: #5f22b0adc320eaecdaada6e4
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
    Przekaż darowiznę
    [====================....................] 49% (115zł/235zł)
    Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!

•  

Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Ja tam bym przytulił i brzydką. Byle by nie była gruba.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania:

Tylko nie piszcie mi, ze skoro jestem brzydki to zebym sobie szukal brzydkiego.

Tak działa świat. Tym bardziej ładna nie będzie chciała brzydkiego Ciebie.

•  

SpoconaWybranka: Tamten wpis pokazał przede wszystkim chamstwo wykopków. Jak można wrzucić czyjeś zdjęcie tylko po to, żeby szkalować czyjś wygląd. Wielcy esteci, ha tfu na na takich wrednych frustratów.

Zaakceptował: LeVentLeCri

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Arkos12: dlaczego brzydki kolrś ma chcieć wchodzić w związek z loszką brzydszą od orka?

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Arkos12: nie moja, ja rozumiem i akceptuję to, że dobra loszka woli kolesia z dobrym ryjem i wzrostem, ale nie wiem dlaczego nikt nie umie zrozumieć, że brzydkiemu facetowi brzydkie loszki mogą się po prostu nie podobać.

•  

@Miler111111: A potraficie zrozumieć, że brzydkiej lasce też brzydki facet może się nie podobać?

•  

@fagitty-bobitty: ja mogę, za innych nie będę się wypowiadać

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Boże kochany, bierzecie znane ludzkości od zawsze prawidła, że ludzie ładni są pożądani, wyolbrzymiacie to do granic możliwości i robicie sobie z tego nową religię na poziomie plaskoziemców. Nie wiem czy mnie bardziej smuci to, jak niszczycie tym naiwnych ludzi czy to że sami w coś tak pustego i smutnego wierzycie.

•  

ŚwiętaDama: Twoim problemem nie jest morda, łysina czy wzrost, tylko że wierzysz w pierdy jakiegoś spierdoksa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

MagicznyPrzegryw: skoro brzydkim ludziom podobają się ładni, to tym bardziej ładnym (bo mogą sobie na to pozwolić), więc radzę zejść na ziemię tym, którzy się łudzą, że im się należy śliczna dziewczyna, kiedy sami są zaniedbanymi kartofliskami

+: maina
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania: Dla brzydkich brzydcy są brzydcy a atrakcyjni atrakcyjni. Dla atrakcyjnych brzydcy są brzydcy a atrakcyjni atrakcyjni. Związek brzydki-brzydka to związek z desperacji gdzie obie strony się siebie brzydzą i są nieszczęśliwe. Związki mieszane brzydki-atrakcyjna atrakcyjny-brzydka to związki gdzie jedno się brzydzi drugiego ale już w drugą stronę nie jest to prawda. W tej opcji jedno jest szczęśliwie, drugie nie. No i zostały związki win-win gdzie oboje partnerzy są atrakcyjni.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Fajna kobieta patrzy na cechy mężczyzny. Czy jest otwarty, na świat i ludzi, czy jest zaradny życiowo, nie tylko chodzi o pracę, ale też o gotowanie, sprzątnie, zakupy, także dystans do siebie, wspólne zainteresowania, czy mają podobne poczucie humoru, podobne upodobania do spędzania wolnego czasu, czy mężczyzna jest oczytany, czy jest wyrozumiały, cierpliwy.... I tak dalej. Fajna kobieta oczywiście, że będzie chciała mieć zadbanego, dobrze ubranego mężczyznę ponieważ sama taka jest.
      Fajna kobieta nie patrzy tylko na wzrost, szczękę czy cokolwiek innego, patrzy na całokształt.
      Fajna kobieta nie zwiąże się z kimś to patrzy na innych ludzi tylko poprzez pryzmat wyglądu.
      Jeśli podoba Ci się czyjś charakter, osobowość to zaczynasz dostrzegać także ładne elementy danego człowieka, aż wreszcie staje się dla Ciebie naprawdę atrakcyjny. Choć wczesnej mogłeś tego nie widzieć. Zaczynasz dostrzegać uśmiech, oczy, kształt ust. Ludzie pełni kompleksów wiążą się z kimś tylko dla jego urody, traktując człowieka jak przedmiot który ich ozdabia.

•  

@ignis84: jeśli 84 w twoim nicku to rocznik, z którego jesteś to jestem w stanie uwierzyć, że mówisz szczerze. Jeśli biorąc pod uwagę roczniki 95+ to sytuacja jest dramatyczna i bez wzrostu, szczęki czy czegokolwiek co mocno przyciąga wzrok nie da się pokazać żadnych cech, bo i tak się jest skreślonym już na starcie. Social media kompletnie sprały mózg większości ludzi i jak się nie wygląda tak by zdjęcia z tobą generowały lajki na instagramie, to możesz się zesrać co najwyżej a nie kogoś poznać.

•  

chad9/10: @fagitty-bobitty: Boże kochany, tutaj nie chodzi o prawidło znane od zawsze. Chodzi o to ze wraz z rozwojem internetu, rozowa ma roszczenia z sufitu + moze poznac kogos na drugim koncu swiata.

Jeszcze 30 lat temu rozowe wybieraly goscia ze swojego miasta. Wiedzialy ze nie maja szans u goscia ktory jest bogaty bo ten wybieral tylko ze swojej kasty. A teraz wraz z rozwojem tiktokow i instagramow to kazda mysli (i moze) znalezc sobie Chada ze Stanow.

To ze kazdy chce ladnego to stara spiewka, to ze kazda rozowa MOZE miec chada to jest cos nowego. Nie bez powodu 80/20

- ustatkowany chad ktory zgadza sie w 100% z mgtow i blackpill

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

•  

OP: @wkop2 dlatego brzydcy skazani sa na samotnosc albo jeszcze wieksza wegetacje z kims rownie brzydkim.

@Arkos12 moze najpierw zapoznaj sie z terminem hipokryzja. Z ta mamy np. do czynienia gdy ktos, kto mowi, ze jest wierzacym katolikiem i uwaza, ze seks przedmalzenski jest zly regularnie posuwal kobiety na boku. Co wiec rozroznia opisana sytuacje od brzydkiej osoby co nie chce brzydkiej kobiety? A wiec w opisanym przeze mnie przypadku oba zdarzenia sa wynikiem woli opisywanej osoby. Ja sobie twarzy nie wybieralem, gdybym mogl wybierac to bym wygladal jak Dolph Lundgren. Ladni ludzie sobie wmowili, ze im z tytulu bycia ladnym nadano jakies prawo do oceniania kogos i mowienia kto jest hipokryta czy pisaniu o jakiejs proznosci. Zakodujcie sobie raz na zawsze, ze to, ze mieliscie szczescie nie nadalo wam takiego prawa.

A odnosnie jeszcze hipokryzji to gdy ladna osoba krytykuje kogos brzydkiego co nie chce byc z kims brzydkim i sama by z ta brzydka osoba byc nie chciala to wtedy mamy do czynienia z hipokryzja. Nie jestescie od nas lepsi, nie bedzie nas oceniac, nie bedziecie nas nazywac hipokrytami, proznymi itd. Tak samo jak nie damy sobie pisac, zeby szukac kogos na swoim poziomie atrakcyjnosci, czy ze ludzie dobieraja sie pod katem wygladu i wtedy sa szczesliwi. Zawsze autor takich slow jesst ladny, coz za przypadek.

Chodzi oto, zeby ladnym mowic, ze nic sobie nie zawdzieczaja, ze kazda osoba z ich twarza osiagnelaby dokladnie to samo. Miales szczescie, ok, ale nie oceniaj mnie, bo ci takiego prawa nie nadalem, nie wmaeiaj sobie, ze cos osiagnales dzieki sobie, i ze twarz ci nie pomogla. Nie wmawiaj, ze brzydcy sa szczesliwi z brzydki, bo nie sa. Nie pisz o jakiejs brzydkiej parze co na zewnatrz robi gre pozorow bo nie wiesz co czuja w srodku.

@fagitty-bobitty brzydcy skazani sa na samotnosc. Nie ma dla brzydkich osob ratunku. Brzydka osoba jako partner nie stanowi zadnej alternatywy. To tak jak ktos gloduje i zaczyna zrec z glodu kore drzewa. Ta kora jest wlasnie brzydki partner. To nie jest obiad.

MagicznyPrzegryw fajnie ale darujmy sobie juz te teksty o nie dbaniu itd, itd. Albo, ze ktos jest ladny bo uzywa jakichs magicznych kremow. Jesli tak to prosze o nazwe o magiczny krem na porost wlosow i wzrost.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)

•  

BiałaHostessa: @ignis84:

Jeśli podoba Ci się czyjś charakter, osobowość to zaczynasz dostrzegać także ładne elementy danego człowieka, aż wreszcie staje się dla Ciebie naprawdę atrakcyjny. Choć wczesnej mogłeś tego nie widzieć. Zaczynasz dostrzegać uśmiech, oczy, kształt ust.

Kobiety tak faktycznie mają, masz jakiś dowód, że faceci również? Że nie wybierają te brzydkie tylko dlatego, że to ich jedyna opcja, a nigdy się w nich naprawdę nie zakochają i nie będą ich pożądać?

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Ja dalej czekam na swojego Chada i morze orbiterów i się doczekać nie mogę, chociaż mnie każdy na waszym śmiesznym tagu zapewnia, że czekają za rogiem, także daruj sobie to pinkolenie i wyjdź do ludzi to się może dowiesz jak realny świat wygląda, szkoda się po prostu z wami w głębszą polemikę wdawać, próbowałam, ale to jak rzucać grochem o ścianę.

O tym że jesteś "Chadem" to sobie możesz pisać i będzie to tyle warte co warte byłoby moje stwierdzenie, że jestem Królową Elżbietą. XD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: jako brzydal masz szanse na ładna kobietę - niedostatki urody mozesz skompensowac grubym portfelem,sławą albo władzą;

Bez w/w jesteś skazany na samotności albo kogoś ze swojej półki; zresztą oprócz braku urody masz inny poważniejszy problem - brak ci jaj (wstydzisz sie pisać pod własnym nickiem) - sugeruje najpierw zająć sie ta kwestia bo masz nią wpływ a potem sięgnąć po jedna z rzeczy które wymieniłem w pierwszym akapicie, bo gorzkie żale na wypoku w niczym ci nie pomogą