Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Potężne #saviorozdaje ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w nim do wygrania nasz najmocniejszy BOX Smart TV Box Platinum, 4/32GB BT, Android 9.0 Pie, HDMI v 2.1, 8K, Dual WiFi, LAN 1000mbps, USB 3.0, SAVIO TB-P02 - a tutaj gdzie można go kupić ceneo.pl - zgodnie z naszą obietnicą, bo nie rzucamy słów na wiatr!

  Wersja PLATINUM w benchmarkach wypada lepiej od naszego bestsellera czyli wersji GOLD.
  W AnTuTu V8.3.7 GOLD TB-G01 otrzymał 68973 punkty, natomiast PLATINUM TB-P02 76072


  Co to cudo potrafi?
  Smart TV Box Platinum SAVIO pozwala na zmianę posiadanego telewizora w multimedialne centrum rozrywki. Odtwarzacz umożliwia dostęp do filmów, Internetu oraz muzyki, poradzi sobie również doskonale z uruchomieniem gier i aplikacji dostępnych w sklepie Google Play, a także posłuży do innych rozwiązań.
  Urządzenie wspiera stabilny system Android 9.0 Pie, zostało również wyposażone w 4GB pamięci RAM, 32 GB pamięci ROM, Bluetooth w wersji 4.2, dwuzakresowe WiFi oraz wydajny procesor Amlogic S905X3 quad core ARM® Cortex™ A55 CPU wspierany chipsetem graficznym GPU G31.

  Obsługuje: TVN Player, TVP VOD, HBO GO, IPLA, NC+GO, Cyfrowy Polsat GO, Netflix, YouTube, Chrome, Facebook oraz wiele innych aplikacji dostępnych w sklepie Google Play – lista dostępnych aplikacji może ulec zmianie w przypadku aktualizacji wprowadzonych przez twórców tych aplikacji*.

  *Do niektórych aplikacji rekomendujemy użycie klawiatury bezprzewodowej np. KW-03 dołączony pilot może nie obsłużyć ich poprawnie. Przy zastosowaniu wtyczki KODI Netflix działa na tym boxie w rozdzielczości 720p.

  Zasady:
  1. Zaplusuj ten post
  2. Wyniki w poniedziałek - wygrywa jedna osoba
  3. Zielonki mogą brać udział, ale tylko te co mają konto założone przed 1.08
  4. Osoba która wygra musi mieć w sumie co najmniej 400 różnych akcji na Wykopie/Mikroblogu

  Pozdrawiamy Zespół #savio - www.savio.net.pl

  Nasze produkty na CENEO.PL:
  - TV BOX SILVER - https://www.ceneo.pl/94287868
  - TV BOX GOLD - https://www.ceneo.pl/81732153

  - Produkty Savio na ceneo są dostępne tutaj https://www.ceneo.pl/Sprzet_RTV;szukaj-savio
  - Sekcja dla graczy i użytkowników #pcmasterrace https://www.ceneo.pl/Komputery;szukaj-savio

  #rozdajo
  pokaż całość

  odpowiedzi (128)

 • avatar

  Dzisiaj po przyjściu do pracy prawie od razu zauważyłam młodego nandu łażącego samopas po złej stronie wybiegu. O sytuacji poinfornowałam koleżanki, które od razu rzuciły się łapać ptaka. Potem dowiedziałam się, że poza tym jednym osobnikiem, po ogrodzie łazi ich jeszcze pięć, bo ktoś wczoraj nie domknął bramki. Dobrze, że pozostałe 40 wolało zostać na miejscu. Niedługo potem zostaliśmy poinformowani o ucieczce pary bardzo zagrożonych wyginięciem kaczek, oraz nieszczególnie zagrożonej wyginięciem kapibary. Nandu znalazły się na wybiegu owiec, kaczki gdzieś na alejce, a kapibara sama wróciła xD
  Poza lataniem po ogrodzie jak debil, dzisiaj musiałam rozwalać kilofem duże kamienie, tak by powstały z nich małe kamienie. Poza tym robiłam też dezynfekcję jednego z pomieszczeń i się trochę z tym nalatałam. W międzyczasie dostałam 6 emaili z jakimiś dokumentami od kierownika jednego z angielskich zoo. Oczywiście był to wirus, ale ponieważ ja w sumie pewnych dokumentów od niego oczekiwałam, to zdążyłam pobrać 1 plik, zanim zorientowałam się w sytuacji. Ogólnie to pracy miałam tyle, że po powrocie do domu postanowiłam posiedzieć sobie jeszcze trochę w aucie, by zebrać siły na podniesienie szanownych czterech liter. Pół godziny później obudziła mnie jakaś pani, która myślała, że zasłabłam.
  To nie był najlżejszy dzień mojego życia.

  Ale z dobrych wieści w końcu mam zdjęcie z tego ogrodu, na którym nie stoję tyłem. Oto ono (w komentarzu fotka nandu, bo się śmiesznie położył):

  #zookeeperstuff #pracbaza #heheszki #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (68)

 • avatar

  Z penetracji tego otworu musiałem niestety zrezygnować ze względu na mój rozmiar.

  Trasa ekstremalna w Jaskini Niedźwiedziej w Sudetach odwiedzana jest tylko przez 100 osób rocznie podczas gdy na zwykłą turystyczną trasę wchodzi aż 350 osób dziennie. Jeżeli jesteście ciekawi dlaczego tak jest to zapraszam do mojego znaleziska:
  https://www.wykop.pl/link/5639647/najbardziej-klaustrofobiczna-trasa-turystyczna-w-polsce-jaskinia-niedzwiedzia-1/
  Ostrzegam jednak osoby z #klaustrofobia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #penetrujedziury #ciekawostki #podrozujzwykopem #podroze
  pokaż całość

  odpowiedzi (74)