Wpis z mikrobloga

@rzuberbozy: Nie mam już żadnych pająków. Lamprompelm miałem kilka. Nigerinum i Borneo Black o ile jeszcze się tak nazywają nie różnią się w hodowli od wszystkiego innego. Jak ci wyjdzie z tego samica, to albo będziesz miał pleśń z grzybem albo padnie ci na za słabą wilgotność. Problemem jest wielkość zbiornika, jak chcesz szkło od razu zalepić wentylacje i kombinować z przewiewem. Ciężko ogarnąć miejsce dla L.v jak urośnie, bardzo ciężko.
@TimmiTimmiV2 O tej #!$%@? wilgotności to wiem. Ogólnie to ja mam tendencje wręcz do przelewania pająków, więc to raczej nie będzie problem. Jeżeli mam gatunek który potrzebuje bardzo dużej ilości wilgotności (w większości na hodowli mam ptaszniki z Azji) to gdy zaglądam to psikam raz na dzień, lub raz na dwa razy. :v dam radę!
albo będziesz miał pleśń z grzybem albo padnie ci na za słabą wilgotność. Problemem jest wielkość zbiornika, jak chcesz szkło


@TimmiTimmiV2: To się nazywa dobra wentylacja góra dół z przepływem powietrza przez cały zbiornik.
@TimmiTimmiV2: Cóż- potrzebowałbym danych dotyczących wymiarów terrarium chociażby. U mnie jest 20/28/55cm (szer/gł/wys) i wentylacja dolna pozioma na wysokości 10cm i górna przy tylnej ściance. Obie 5cm szerokości. Trzeba terrarium częściej spryskiwać, ponieważ powietrze krąży od dołu z przodu przez całe podłoże, do góry od tyłu, którędy "ucieka" powietrze wraz z wilgocią (na kształt litery L). Utrzymuję wilgotność na poziomie około 80%. Nie ma żadnej pleśni, grzybów, zapach w terrarium jest