Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Finsky: Jak wymienisz dysk to już na SSD dawaj. Sporo zyskasz. A jak uważasz, że SSD jest za mały (w jakiejś tam cenie), to, o ile posiadasz w swoim laptopie, wymień sobie napęd DVD na kieszeń HDD. Jak chodzi o dyski w xkom to zapewne coś mają na stanie, ale podejrzewam że przez internet można lepsze ceny i promocje ogarnąć.
@kierowcaautobusuofficial: @zagu: wiem że SSD warto (mam w PC), ale to jest zapasowy lapek, który jest używany do mało ważnych rzeczy, więc wsadka HDD zupełnie wystarczy, szczególnie że dysk jest zaorany. Teraz tylko pomóżcie mi z moim pytaniem, czy dyski HDD do lapków czymś się różnią od tych do PCtów? W sensie wielkość, sloty, coś? Bo chciałbym sprawę załatwić jutro, szybko wymienić i mieć na wyjazd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Finsky: dokładnie, nowy Patriot Burst 120GB kosztuje teraz chyba śmieszne 80zł. Po co Ci tam HDD? Każdy 2,5 cala SATA powinien pasować do tego gównianego lapka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś jednego takiego dopasiłem ponad najwyższą konfigurację, chyba i5-2540, 8GB RAMu, obudowę dolną wzmocniłem eppksydem... No ale konstrukcja zawiasów i tak jest gównem ( ͡° ͜ʖ ͡°) to chociaż SSD mu wsadź.