Wpis z mikrobloga

#gry #mmorpg #pcmasterrace #metin2 #ps4 szukam gry najlepiej mmo z tendencja graczy rosnąca sensownym rynkiem.... Magia średniowiecze nie pogardzę innymi klimatami. Ograłem już Black desert metina taerna conqueror blade lineage 2 neverwinter Albion tibie próbowałem margonema ale nie dałem rady, Conan exlies, path of exiles.... Ruszyłem wowa ale po animacjach z Black deserta ciężko przetrawić gierkę o gorszym poziomie animacji
  • 26
@Jacob0237: nie wiem na brak graczy nie narzekam piorytet to wbic 80 lvl i zawsze ktos na dungi fractale sie znajdzie(<80 z dungami ciezej)
Fakt na poczatku grafika/mechanika odpycha ale jak sie wciagniesz to... tyle rzeczy jest do zrobienia ze glowa bolixD
zajebista gierka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jacob0237: Też próbowałem z tymi grami i kilkukrotnie szukałem czegoś grywalnego i przede wszystkim żywego, ale nic kompletnie nie ma. Czasy starych gier mmorpg chyba już nie wrócą.
@Puszkus właśnie po Black desercie nie dalem rady się przestawić na coś z gorsza grafa animacjami o głównej fabułę to nawet nie mówię bo w każdym mmo jest upośledzona albo na drugi plan zepchana
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jacob0237: No w sumie. Ja miałem dwa podejścia do tej gry. Niby rozbudowana (nawet za bardzo, bo ciężko się połapać), a z drugiej strony jakoś nie wciągała mnie, a nie szło jakoś z nikim się ugadać do wspólnej gry.
@Tippler mnie przyciągnęła możliwość sprzedawania tych exaili czy jak się nazywało z hajs no ale zawsze tak jest ze jak grasz z myślą o zarabaniu to gówno zarobisz bo zwykle to z czasem przychodzi :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jacob0237: Mystera Legacy, pozornie prosty dungeon crawler z rozbudowanym craftingiem, taki mix miedzy tibia, minecraftem a stardew valley z retro grafa w stylu starych gier nintendo. Tylko nie serwer Europe.
@Jacob0237: wracaj do poe, nie wiem jaki masz staż ale jak się wciagniesz piękna gierka. Jedna liga trwa już chwile więc załap sie na nową lige i pykaj. Sam miałem taki problem, i jestem przy poe.