Wpis z mikrobloga

w Energylandii jeździ się w maseczkach


@onmatopeja: xDDDDD

W Energylandii każdy jeździ jak chce. W większości przypadków albo wchodzą bez maseczki albo zdejmują zaraz po zajęciu miejsca. Byłem widziałem, cały dzień śmigałem bez maseczki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KochanekAdmina: nie wiem kiedy ostatni raz byłeś. Ja byłam w zeszły weekend i pracownicy bardzo rygorystycznie pilnowali nakazu maseczek. Na moich oczach jednego typa wyrzucili już w momencie jak kolejka miała ruszać. Zdjąć można było dopiero po ruszeniu kolejki ale mało kto to robił. Pod zadrą maseczki fruwały w powietrzu za to, więc głupi pomysł z tymi maseczkami
@albino: to ma więcej sensu niż się może wydawać. Japończycy tradycyjnie od wieków mieszkali w domach z bardzo cienkimi ścianami, często wręcz papierowymi. W związku z tym, aby każdy członek rodziny mógł mieć trochę prywatności, uczono techniki 7 ścian, która pozwalała mentalnie izolować się od otoczenia. Osoba wykonująca tę technikę po kolei odcina się od różnych bodźców zewnętrznych i pozwala to jej nie przeszkadzać otoczeniu i mieć spokojny umysł wolny od