Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mały protip gdy macie stłuczkę i powiedzmy 28 lat na karku, a kobieta która się z wami zderzyła ma ok 40 lat i jest winna, ale nie chce sie przyznać i jeszcze mówi do was "gówniarzu": mówcie do niej "stara prukwo" i walnijcie zdanie typu "w wieku 55 lat już powinnaś wiedzieć jak się jeździ" delikatnie zawyżając jej wiek o jakieś 15 lat. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  Takiego zapowietrzenia jak wczoraj nie widziałem jeszcze w całym swoim życiu. Do przyjazdu policji już ani słowa nie powiedziała. Gorąco poletzam.
  A, oczywiście policja miała takie samo zdanie jak ja.
  It was a good day, mimo tej stłuczki.
  #samochody #polskiedrogi #oswiadczenie #truestory #motoryzacja #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (51)

 • avatar

  Potężne #saviorozdaje ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w nim do wygrania nasz najmocniejszy BOX Smart TV Box Platinum, 4/32GB BT, Android 9.0 Pie, HDMI v 2.1, 8K, Dual WiFi, LAN 1000mbps, USB 3.0, SAVIO TB-P02 - a tutaj gdzie można go kupić ceneo.pl - zgodnie z naszą obietnicą, bo nie rzucamy słów na wiatr!

  Wersja PLATINUM w benchmarkach wypada lepiej od naszego bestsellera czyli wersji GOLD.
  W AnTuTu V8.3.7 GOLD TB-G01 otrzymał 68973 punkty, natomiast PLATINUM TB-P02 76072


  Co to cudo potrafi?
  Smart TV Box Platinum SAVIO pozwala na zmianę posiadanego telewizora w multimedialne centrum rozrywki. Odtwarzacz umożliwia dostęp do filmów, Internetu oraz muzyki, poradzi sobie również doskonale z uruchomieniem gier i aplikacji dostępnych w sklepie Google Play, a także posłuży do innych rozwiązań.
  Urządzenie wspiera stabilny system Android 9.0 Pie, zostało również wyposażone w 4GB pamięci RAM, 32 GB pamięci ROM, Bluetooth w wersji 4.2, dwuzakresowe WiFi oraz wydajny procesor Amlogic S905X3 quad core ARM® Cortex™ A55 CPU wspierany chipsetem graficznym GPU G31.

  Obsługuje: TVN Player, TVP VOD, HBO GO, IPLA, NC+GO, Cyfrowy Polsat GO, Netflix, YouTube, Chrome, Facebook oraz wiele innych aplikacji dostępnych w sklepie Google Play – lista dostępnych aplikacji może ulec zmianie w przypadku aktualizacji wprowadzonych przez twórców tych aplikacji*.

  *Do niektórych aplikacji rekomendujemy użycie klawiatury bezprzewodowej np. KW-03 dołączony pilot może nie obsłużyć ich poprawnie. Przy zastosowaniu wtyczki KODI Netflix działa na tym boxie w rozdzielczości 720p.

  Zasady:
  1. Zaplusuj ten post
  2. Wyniki w poniedziałek - wygrywa jedna osoba
  3. Zielonki mogą brać udział, ale tylko te co mają konto założone przed 1.08
  4. Osoba która wygra musi mieć w sumie co najmniej 400 różnych akcji na Wykopie/Mikroblogu

  Pozdrawiamy Zespół #savio - www.savio.net.pl

  Nasze produkty na CENEO.PL:
  - TV BOX SILVER - https://www.ceneo.pl/94287868
  - TV BOX GOLD - https://www.ceneo.pl/81732153

  - Produkty Savio na ceneo są dostępne tutaj https://www.ceneo.pl/Sprzet_RTV;szukaj-savio
  - Sekcja dla graczy i użytkowników #pcmasterrace https://www.ceneo.pl/Komputery;szukaj-savio

  #rozdajo
  pokaż całość

  odpowiedzi (100)

 • avatar

  szukałem sobie właśnie szlifierki kątowej i trafiłem na taki oto obrazek. Sam oficjalny sklep ryobi sugeruje że to doskonałe narzędzie do podpierdalania rowerów.

  (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  #ryobi #rower #zlodzieje #kradziezroweru #kradziez

  odpowiedzi (25)