Wpis z mikrobloga

Gdyby Szumowski był kobieta, na głównej wykopu byłby artykuł o tym jak to jego otyłość / duża nadwaga pokazuje, ze jest niekompetentnym ministrem i powinien poddać się do dymisji, bo „promuje niezdrowy tryb życia / niezdrowy wygląd” albo chociaż co najmniej 10000 postów znencajacych się nad jego aparycją z masa epitetów w jego stronę dotyczących jego wagi. Ale jest facetem wiec wszystkim wszystko jedno. O i na pewno To tylko teoria zaraz by napisał jakiś post jak to niezdrowe jest promowanie otyłości i ruch body positivity powinien już zakazany. A tak to cisza. Seksizm wiecznie żywy.
#przemyslenia #polityka #feminizm #bekazprawakow #4konserwy #neuropa
  • 11
@kwietniczak: ziemkiewicz już kiedyś udowadniał, ze prawdziwy polski patriota jest tłustą świnią, a nie jakimś rowerzystą albo biegaczem. Jak biega to wiadomo ze lewak i pewnie jeszcze gej.

Nie dosłownie, ale taki był mniej więcej kontekst wypowiedzi
@Bomba-wodorowa_11: szczególnie Pan Minister Szumowski ma taką prace, które wymaga od niego dużej tuszy, bo przecież tusza = mięśnie i siła. Się fizycznie napracuje w tym rządzie, że hoho. xD Tym samym może poświęcić swoje zdrowie i zwiększyć kilkukrotnie ryzyko zachorowania na liczne choroby vide zwiększyć obciążenie służby zdrowia. Świeci przykładem.

Mam nadzieję, że trollujesz, chociaż nie takie zaburzenia prawakoidalne zdarzało mi się czytać - ale jak chcesz dowiedzieć się o
@Bomba-wodorowa_11: Ale farmazonisz, a co gorsze, robisz to całkiem na poważnie( _)

@kwietniczak: Pamiętam przysrywanie się do rządu Finlandii na wykopie, że sobie z pandemią nie radzi, i to zaznaczanie, że ich rząd jest FEMINISTYCZNY, no bo na czele stoi kobieta, córka lesbijek na dodatek - tak to by nawet na Finlandie uwagi nie zwrócili, bo prawie każdy rząd poradził sobie średnio. Oczywiście nikt nie zaznaczy nigdy,
@FobikusTotalus: XD. Ale ty głupi jesteś. Jeśli rząd finlandi nie jest feministyczny to ja jestem papieżem. Nie każdy rząd na którego czele stoi kobieta jest feministyczny (chociaż w większości przypadków tak jest) tak samo nie każdy rząd na którego czele stoi facet jest patriachalny
@Bomba-wodorowa_11: Rozumiesz randomku, że właśnie o to chodzi, że wykopków nic nie obchodziło wtedy poza tym, żeby się przysrać, że na czele rządu Finlandii stoi kobieta? Ile jest rządów na świecie, którym by można zarzucić słabe radzenie sobie z pandemią, ale dziwnym trafem na wykopie przysrano się akurat do tego gdzie jest sporo kobiet i podkreślano, że jest feministyczny, co nawet jeśli jest, nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia, bo