Wpis z mikrobloga

@Antiax: gościu, po wczoraj ludzie panikowali, bo zobaczyli jak pęka balon na xtb, potem do tego doszły dane, które spowodowały spadek daxa, więc spadało nam już nie tylko NC, ale też WIG20, a jak wszystko spada to zaczyna się panika. Dzisiaj już nic takiego się nie powtórzy, a jak tak to w takim stopniu, że każdy chętnie by dokupił takie xtb za 16, mlsystem po 90 itd.
@DubKidz: @deziom: Nie, nie będzie w najbliższym czasie powtórki z wczoraj, chyba że [x] się wydarzy. Nie mam zamiaru rozbijać młotkiem szyby, ale w przyszłym tygodniu niedźwiedzie dadzą o sobie znać. Nie mówiąc już o tym, że przed wynikami większości balonów będzie zrzucanie z nich powietrza.
Nic nie dzieje się od razu i nie na każdym walorze


@Antiax: no złota rada :D
Wspomniałeś, ze od 16ej będzie sie działo i co? i dupa. Wyniki w USA powyżej oczekiwań. Ale j3bło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Antiax: chyba, że ktoś poubierał się w spółki, które
a) za niedługo pokażą dobre/bardzo dobre wyniki/pierwszy raz odnotują zyski
b) spółki, które mają najważniejsze momenty w swojej historii dosłownie na dniach
c) fakt zgadzam się, że coś mi śmierdzi w powietrzu, ale uważam, że taka panika jak wczoraj na wszystkim chyba się nie powtórzy w najbliższym czasie. Patrzyłem na kreski na wigu nie wygląda to rzeczywiście dobrze, na nc jeszcze nad