Wpis z mikrobloga

Ukraińskie ministerstwo zdrowia wrzuciło wreszcie mapkę z podziałem na strefy. Wiedziałem, że będzie w miarę lajtowo, ale nie spodziewałem się czegoś takiego. Chyba Kijów wzbudził u Ukraińców największe emocje, że dostał strefę zieloną, czyli najlepszą. Kto planuje się wybierać proszę bardzo - tu link: http://reachinitiative.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=b8ea3d22c51246528abb47ef94f20edb warto sprawdzać przynajmniej raz dziennie co tam się będzie działo.
Lwów na razie pomarańczowy, ja osobiście nie polecam ze względu na to jakie tam obostrzenia się przez to pojawiają, ale jeśli ktoś nie zamierza chlać w barach po nocach, jeździć komunikacją miejską czy mieszkać w hostelu, to raczej nie będzie to przeszkodą. #ukraina #koronawirus
  • 2
@Krawczuk: Może tak, może nie. Ja tam się wybieram, wystarczy po prostu przestrzegać pewnych zasad. Teraz się będzie jeszcze lepiej zwiedzało, jeśli turystów będzie niewiele. A po tym jak branża turystyczna dostała po dupie na całym świecie, to myślę, że warto trochę podratować gospodarki na świecie. Ludzie wolą już chyba umierać z wirusa niż z głodu, bo to pierwsze ma dużo mniejsze odsetki śmiertelności.